Express-Miejski.pl

Wkrótce zmiana oznakowań pojemników na śmieci

Tak prezentuje się nowa naklejka fot.: Enersis

Niedługo każdą posesję odwiedzi ekipa Enersis Surowce, odpowiedzialna za wywóz śmieci, która zmieni naklejki na pojemnikach.

Zmiana będzie dotyczyć pojemników, znajdujących się na terenie Malczyc, Kłodzka, Kamieńca Ząbkowickiego, Barda i Lądka-Zdroju. - To na pozór proste zadanie wymaga sporo pracy, zwłaszcza, że zależy nam na trwałości i estetyce. Nowe naklejki muszą przetrwać zróżnicowane czynniki atmosferyczne: mróz, upał czy deszcz. Stąd też bardzo prosimy o ułatwienie naszym ekipom dotarcia do pojemników będących w Państwa dyspozycji - sama zmiana naklejki na pojemniku zajmie maksymalnie kilka minut i nie wiąże się z żadnym dodatkowym obciążeniem dla mieszkańców - mówi Grzegorz Zarański, dyrektor oddziału Enersis Surowce w Krapkowicach. To jedyna modyfikacja, którą odczują mieszkańcy, ponieważ ani harmonogramy odbioru odpadów, ani zasady dotyczące sortowania nie ulegną zmianie.

Zmiana naklejek wynika z zakupu dotychczasowej firmy świadczącej usługi komunalne przez Enersis i stworzenie polskiej marki Enersis Surowce. Na nowej nalepce znajdzie się logo firmy, numer ogólnopolskej infolinii i adres strony internetowej. - Zmiana marki, nowe usługi infolinii, która nie tylko będzie informowała o datach odbioru surowców, ale też będzie oferowała usługi wynajmu kontenerów, czy mobilna strona www z łatwo dostępnymi harmonogramami na smartfonach, to początek budowania nowej, ogólnopolskiej marki w zakresie ochrony środowiska - dodaje Magdalena Sułek-Domańska, dyrektor ds. komunikacji. Zmiana oznaczeń powinna rozpocząć się tuż po świętach.

mp

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wkrótce zmiana oznakowań pojemników na śmieci

  2015-03-31 14:36:01

  mp

  Niedługo każdą posesję odwiedzi ekipa ENERIS Surowce, odpowiedzialna za wywóz śmieci w kilku miastach powiatu kłodzkiego, która zmieni naklejki na pojemnikach.

 • 2015-03-31 20:19:43

  gość: ~franek

  Poproszę pisemna zgodę na wkroczenie na Mój prywatny teren . Ja moze rozpacze w ciągu 14 dni :) Jak odp będzie negatywna psa nie zapnę na łańcuch :)

 • 2015-12-07 17:45:22

  gość: ~ja

  ostatnio dodany post

  Możesz "rozpaczać" prywaciarzu. Najpierw jednak sięgnij po słownik języka polskiego.

REKLAMA