Express-Miejski.pl

Kulturalny rozkład jazdy na weekend

Zdjęcie ilustracyjne fot.: Em24.pl

Nadchodzi ciepły, piękny weekend. W związku z tym przygotowaliśmy dla was zbiór wydarzeń. Sprawdź, co dzieje się w okolicy.

Data Godz. Powiat Miejscowość Nazwa wydarzenia Szczegóły
31.07 16:00 kłodzki Lądek-Zdrój Lądecki Wehikuł Czasu http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/3894,ladecki-wehikul-czasu
31.07 17:00 kłodzki Polanica-Zdrój Wernisaż wystawny prac Malwiny Karp http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/3893,wernisaz-wystawny-prac-malwiny-karp
31.07 19:00 kłodzki Polanica-Zdrój Burnin Hearts http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/3886,burnin-hearts
31.07 19:00 wrocławski Wrocław Koncert Cannibal Corpse http://wroclaw.express-miejski.pl/wydarzenie/3897,koncert-cannibal-corpse-we-wroclawiu
01.08 15:00 kłodzki Duszniki- Zdrój Mini turniej Beach Soccer http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/3887,mini-turniej-beach-soccer
01.08 16:00 kłodzki Lądek-Zdrój Festiwal Muzyka u Źródeł http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/3876,festiwal-muzyka-u-zrodel
02.08 10:00 kłodzki Marianówka Rodzinny Festiwal w Marianówce http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/3895,rodzinny-festiwal-w-marianowce

em24.pl/Sandra Szemelak

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Kulturalny rozkład jazdy na weekend

    2015-07-30 12:47:49

    em24.pl/Sandra Szemelak

    Nadchodzi ciepły, piękny weekend. W związku z tym przygotowaliśmy dla was zbiór wydarzeń. Sprawdź, co dzieje się w okolicy.

  • 2015-07-31 15:38:20

    gość: ~Natalia Kmiecik

    ostatnio dodany post

    A ludzie jeszcze narzekają, że nie ma co robić w weekendy... :P Wydarzeń do wyboru, do koloru, o każdej godzinie coś ciekawego się dzieje.

REKLAMA