Express-Miejski.pl

Powiat Średzki w Expressie-Miejskim.pl

fot.: leoni

Minął już ponad rok naszej działalności na rynku ząbkowickim a od niedawna także na kłodzkim. Nie ukrywamy, że rozwijamy się nieustannie tylko i wyłącznie dzięki Państwu. Kolejny raz przyszedł czas na zmiany.

Z dnia na dzień docieramy do coraz większej liczby odbiorców. Kolejną zmianą, którą zapewne już Państwo zauważyli, to przede wszystkim nowe wiadomości z ziemi średzkiej. Powiat Średzki obejmuje swoim zasięgiem gminy: Środa Śląska, Miękinia, Udanin, Malczyce i Kostomłoty.

Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli zaistnieć także na terenie kolejnych powiatów. Rozumiemy jednak, że każdy ma potrzebę i chęć czytania wiadomości ze swojego regionu, podzieliliśmy więc nasz portal na części:

 • POWIAT ŚREDZKI (zawierający przede wszystkim informacje związane z ziemią średzką) - bezpośredni adres: sroda.express-miejski.pl
 • POWIAT KŁODZKI (zawierający przede wszystkim informacje związane z ziemią kłodzką) - bezpośredni adres: klodzko.express-miejski.pl
 • POWIAT ZĄBKOWICKI (zawierający przede wszystkim informacje związane z ziemią ząbkowicką) - bezpośredni adres: zabkowice.express-miejski.pl
 • WIADOMOŚCI WSPÓLNE (wiadomości ze wszystkich powiatów oraz wiadomości wspólne) - adres: www.express-miejski.pl

Aby wybrać powiat, z którego informacje nas interesują, należy u góry strony, obok loga Expressu wybrać interesujący nas region. Domyślnie widzimy wiadomości zarówno ze Środy Śląskiej, Kłodzka  jak i Ząbkowic. Zmodyfikowane logo pomoże ustalić, w którym dziale jesteśmy.

Warto używać bezpośredniego adresu strony dla danego powiatu. Wchodząc na stronę powiatu za pomocą takiego adresu (adresy są wymienione wyżej) od razu widzimy tylko wiadomości z tego regionu. Szczególnie polecamy dodać taki adres do Ulubionych, aby następnym razem od razu wejść na stronę interesującego Państwa powiatu.

Również forum jest podzielone na poszczególne powiaty i dotyczy tylko spraw z danego regionu, występuje także podział na kategorie, co powoduje, że łatwiej jest zapoznać się z wypowiedziami i ciekawymi wątkami z danego obszaru tematycznego. To główny powód, dla którego wprowadziliśmy to rozgraniczenie, a które mam nadzieję ułatwi korzystanie z forum.

Ponieważ każde zmiany wprowadzają zamieszanie oraz konieczność uczenia się czegoś od nowa, dlatego też prosimy o kontakt w przypadku, gdy będą pojawiać się problemy z korzystaniem z serwisu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Czekamy także na dalsze Państwa uwagi dotyczące działania serwisu. Każde słowo krytyki, o ile jest ona konstruktywna, jest mile widziane.

dorota/Express-Miejski.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Powiat Średzki w Expressie-Miejskim.pl

  2010-09-15 21:01:53

  dorota/Express-Miejski.pl

  Minął już ponad rok naszej działalności na rynku ząbkowickim a od niedawna także na kłodzkim. Nie ukrywamy, że rozwijamy się nieustannie tylko i wyłącznie dzięki Państwu. Kolejny raz przyszedł czas na zmiany.

 • 2010-09-16 12:21:38

  gość: ~misiek

  nieźle, jak tak dalej pójdzie to będzie cały Dolny Śląsk :D Brawo!

 • 2010-09-16 21:37:40

  gość: ~lllll`

  lipa....bo info zginą w natłoku innych powiatów...

 • 2010-09-17 11:00:58

  gość: ~majka

  a co ma zginąć, wybierasz swój powiat, zapisujesz w ulubionych i inne cie nie interesują, nie rozumiem w czym rzecz,wystarczy pomyśleć, fajnie że jest w końcu coś nowego, przynajmniej jest co poczytać

 • 2010-09-17 15:17:05

  gość: ~wiktor

  Szkoda że dużą cześć podawanych informacji w tym serwisie jest podawana z innych stron np: urzędy miasta itp. Powinniście bardziej patrzyć urzędnikom na ręce , a nie ich promować - mam na dzieje ze niedługo to się zmieni.

 • 2010-09-17 18:33:02

  gość: ~Herdek

  Dodawane są artykuły ze stron Urzędów Miasta itp., ale E-M nie ma na celu promowania urzędników. Wystarczy popatrzeć na artykuły, w których urzędnikom także się dostaje. Przykładów jest wiele. Niemniej jednak jeżeli mają Państwo coś do przekazania to zapraszamy do pisania artykułów i przesyłania na naszą skrzynkę odbiorczą - jeżeli w artykule nie będzie przekleństw, wyzwisk i nieprawdy to po przeanalizowaniu treść na pewno pojawi się na naszym portalu. Pomagajmy sobie nawzajem!

 • 2010-09-26 11:17:56

  gość: ~Michael

  ostatnio dodany post

  A ja już myślałem, że Środa Śląska została zapomniana przez media:). a tu masz, nowe źródło informacji. Wygląda na to, że nawet niezłe będzie:)

REKLAMA