Express-Miejski.pl

Mieszkańcy regionu chętni na... skok w bok

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Informatycy z firmy Tecnilógica wykradli z portalu randkowego Ashley Madison dane ponad 37 mln użytkowników. Statystyki pokazują, że chętnych na skok w bok nie brakuje.

Ashley Madison to najpopularniejszy na świecie serwis randkowy skierowany do osób zamężnych i żonatych pragnących dyskretnego seksu. Dane z portalu hakerzy wykradli już w lipcu, po czym utworzyli mapę niewiernych mężów i żon. Zagrozili też, że jeśli serwis Ashley Madison nie zostanie zamknięty, ujawnią prawdziwe dane użytkowników, a także opublikują kompromitujące ich zdjęcia.

Według danych, na portalu zarejestrowało się 21 osób mieszkających w Ząbkowicach Śląskich. Wśród nich są trzy kobiety i osiemnastu mężczyzn. W Kłodzku ochotę na skok w bok miało natomiast 50 mężczyzn i dwie panie. 32 użytkowników zarejestrowano także w Nowej Rudzie, wśród nich są dwie kobiety. Co ciekawe, nie odnotowano żadnej osoby korzystającej z portalu w Środzie Śląskiej.

Z mapy wynika, że portal ten wcale nie jest anonimowy w Polsce. W Warszawie zarejestrowano prawie 6 tys. użytkowników, w Krakowie prawie 1.8 tys., we Wrocławiu ponad 1,5 tys., natomiast w Poznaniu 1.3 tys.

Informatycy z  firmy Tecnilógica wykradli z portalu randkowego Ashley Madison dane ponad 37 mln użytkowników. Statystyki pokazują, że chętnych na skok w bok nie brakuje w regionie.

sm. / Express-Miejski.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Mieszkańcy regionu chętni na...skok w bok

  2015-08-27 11:43:34

  sm. / Express-Miejski.pl

  Informatycy z firmy Tecnilógica wykradli z portalu randkowego Ashley Madison dane ponad 37 mln użytkowników. Statystyki pokazują, że chętnych na skok w bok nie brakuje.

 • 2015-08-27 12:31:14

  gość: ~armoh

  ostatnio dodany post

  Ja to widzę tak: o portalu nikt nie wiedział, właściciele chcac robić sobie reklamę puścili bajeczkę i wszyscy podłapali ;-)

REKLAMA