Express-Miejski.pl

Rekrutacja do służby w policji. Są przyjęcia w Kłodzku, Środzie Śląskiej i Ząbkowicach Śląskich

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Wyjątkowa praca, różne kierunki rozwoju i spełnienie marzeń – wszystko to znajdziesz wstępując już dziś do policji. Trwa nabór.

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w policji? Zrób kolejny krok. Nie czekaj, aż ktoś inny zajmie Twoje miejsce.

Służba w policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100-tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 071/340 - 40 – 44, a także osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i każdej komendzie miejskiej/powiatowej policji województwa dolnośląskiego.

em24.pl / KWP Wrocław

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Rekrutacja do służby w policji. Są przyjęcia w Kłodzku, Środzie Śląskiej i Ząbkowicach Śląskich

  2016-02-11 08:43:58

  em24.pl / KWP Wrocław

  Wyjątkowa praca, różne kierunki rozwoju i spełnienie marzeń – wszystko to znajdziesz wstępując już dziś do policji. Trwa nabór.

 • 2016-02-12 08:01:47

  gość: ~To Ja

  Praca we wszystkie święta z patologią i za marne grosze .... No chyba pobiegne złożyć dokumenty buahahaha

 • 2016-02-12 12:36:21

  gość: ~HENIO

  NIE PRACUJCIE ZA DARMO NIE JESTEŚCIE NIEWOLNIKAMI , PRECZ !!!Z WYZYSKIEM !!!
  ZWOLNIJCIE PIERDZ.......CH W STOŁEK NIC NIE ROBIĄCYCH URZĘDASÓW , PASOŻYTÓW , GRASUJĄCYCH NA DOTACJACH , FUNDACJACH , MYŚLĄYCH JAK BY TU WYCYCKAĆ , WYKRĘCIĆ , NACIĄGNĄĆ Z PAŃSTWOWEJ KASY JAK NAJWIĘCEJ DLA SIEBIE RODZINY I PRZYJACIÓŁ!!!
  WOŁANIE DO PIS !!!! I KUKIZ !!!!
  ZRÓBCIE!!!!! Z TYMI PASOŻYTAMI WRESZCIE PORZĄDEK !!!!!

 • 2016-02-12 13:23:26

  gość: ~ona

  ostatnio dodany post

  Nie jest tak źle, wszystkich policjantów których znam to sobie chwalą a i zainteresowanie podczas naborów zawsze spore =)

REKLAMA