Express-Miejski.pl

Groźny wypadek na krajowej ósemce. Droga do Wrocławia zablokowana

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Na krajowej ósemce w Radzikowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazdy.

19 lutego około godz. 16 doszło do bardzo groźnego w skutkach wypadku. Zderzyły się skoda i ford. Na miejscu działają policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Utrudnienia potrwają kilka godzin. Policja wyznaczyła objazd przez Strzelin. Zjazdy w Jordanowie Śląskim i Łagiewnikach.

Apelujemy o ostrożność.

AKTUALIZACJA: Początkowo informowaliśmy o śmiertelnym wypadku. Okazało się jednak, że w zdarzeniu nie zginęła żadna osoba. Ucierpiało dwóch kierowców, jeden z nich w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

sm. / Express-Miejski.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Śmiertelny wypadek na krajowej ósemce. Droga do Wrocławia zablokowana

  2016-02-19 16:53:47

  sm. / Express-Miejski.pl

  Na krajowej ósemce w Radzikowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba nie żyje. Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazdy.

 • 2016-02-20 16:10:21

  gość: ~Ratownik

  ostatnio dodany post

  Z takim brakiem profesjonalizmu i pogonią za sensacją już dawno się nie spotkałem!!! Najpierw doba teraz ten portal wypisują jakieś niesprawdzone bzdury. Owszem był wypadek w Radzikowie, ale domyślam się, że żaden "pseudo dzinnikarzyna" nie pofatygował się by sprawdzić informację zanim je opublikuje.
  NIKT W TYM WYPADKU NIE ZGINĄŁ!!
  Za takie faux pas autorzy tych bredni powinni stanąć przed radą etyki mediów. Może nauczyłoby ich to jakiejś rzetelności i dwa razy zastanowiliby się na przyszłość zanim cokolwiek puszczą w eter!!

REKLAMA