Express-Miejski.pl

Kolejne zmiany w policji. Nowy zastępca komendanta wojewódzkiego

Uroczyste mianowanie insp. Krzysztofa Niziołka na stanowisko zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji fot.: Dolnośląska Policja

Od 7 marca funkcję zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu będzie pełnił Krzysztof Niziołek, który dotychczas był komendantem w Świdnicy.

Od 7 marca funkcję zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu będzie pełnił Krzysztof Niziołek, który dotychczas był komendantem w Świdnicy.

Insp. Krzysztof Niziołek po tym, jak objął obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadzorując pracę funkcjonariuszy pionu prewencji, zastąpił na tym stanowisku insp. Krzysztofa Sidorowicza, który został mianowany przez Komendanta Głównego Policji na stanowisko I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Nowego Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, w obecności kadry kierowniczej komendy wojewódzkiej, uroczyście wprowadził szef dolnośląskiej policji insp. Arkadiusz Golanowski, który pogratulował nowemu zastępcy objęcia stanowiska, podkreślając jednocześnie jego wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych. Insp. Krzysztof Niziołek podziękował za zaufanie, którym został obdarzony i podkreślił, że wykorzysta swoje dotychczasowe doświadczenie i wiedzę w realizowanych zadaniach na rzecz dalszej poprawy bezpieczeństwa i jego poczucia wśród mieszkańców.

Insp. Krzysztof Niziołek do służby w policji wstąpił w 1990 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył Podyplomowe Studia Menadżerskie na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Po ukończeniu WSPol w Szczytnie pełnił służbę w Wydziale ds. Zwalczania Przestępczości Gospodarczej. Następnie pełnił obowiązki na wielu stanowiskach kierowniczych, a ostatnie 9 lat był Komendantem Powiatowym Policji w Świdnicy.

sm. / Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA