Express-Miejski.pl

Znów wybiorą najlepszych sołtysów w województwie. Do piątku można zgłaszać swoich kandydatów

Statuetki dla najlepszych sołtysów. Takie przed rokiem otrzymali zwycięzcy plebiscytu fot.: DUW

W województwie po raz kolejny będą wybierać sołtysa roku. Wojewoda Paweł Hreniak zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Nagroda „Sołtys Roku” przyznawana jest sołtyskom i sołtysom z Dolnego Śląska za ich działalność i osiągnięcia w takich obszarach jak: zaangażowanie w sprawy społeczne, organizację inicjatyw związanych z aktywizacją mieszkańców, działalność na rzecz wsparcia kultury i miejscowego folkloru.

Zgłoszenia kandydatur wraz z krótką charakterystyką oraz opisem dokonań dla lokalnej społeczności należy przesłać na adres: soltysroku@duw.pl do dnia 24 lutego. Organizator zaznacza, że zgłaszający może zgłosić maksymalnie dwóch kandydatów do tytułu.

10 marca w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu, odbędzie się finałowa gala konkursu, podczas której zostaną ogłoszone wyniki konkursu. Warto podkreślić, że dwa lata temu podczas gali tytuł sołtysa roku otrzymał Andrzej Dominik, długoletni sołtys wsi Stolec.

DUW

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Znów wybiorą najlepszych sołtysów w województwie. Do piątku można zgłaszać swoich kandydatów

  2017-02-22 10:33:57

  DUW

  W województwie po raz kolejny będą wybierać sołtysa roku. Wojewoda Paweł Hreniak zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

 • 2017-02-22 21:29:05

  gość: ~rysiek baranowicz

  po co ta szopka z kolejnymi wyborami przeciez wiadomo ze andrzej ze stolca albo rysiek z sosnowej sa dozywotnio najlepsi wszystkich maja w kieszeniach i notesach rozdaja dziela i ustawiaja powiat jest ich i nawet dobra zmiana im nie przeszkodzi ot gieroje

 • 2017-02-23 11:49:59

  gość: ~j23

  ostatnio dodany post

  Fakt taki Rysiu to the best jest

REKLAMA