Express-Miejski.pl

W niedzielę mogą wystąpić problemy w płatnościach. Konserwacja systemu bankowego

[zdjęcie ilustracyjne] fot.: Mag

W jedenastu bankach nastąpi tzw. przerwa techniczna. Klienci muszą liczyć się z problemami w załatwianiu spraw przez internet i utrudnieniami w płatnościach BLIK.

Problemy mogą wystąpić w bankach: PKO BP, Inteligo, Bank Millenium oraz mBank, Orange Finanse, Pekao, Bank Pocztowy, Getin, Raiffeisen, Nest Bank i T-Mobile Usługi Bankowe.

Komunikat banku PKO BP:
Informujemy, że z powodu prac serwisowych prowadzonych przez operatora systemu płatności mobilnych BLIK w niedzielę 4 czerwca od godz. 01:00 w nocy do godz. 07:00 wystąpią utrudnienia w aktywacji IKO, w  realizowaniu za pomocą IKO transakcji w bankomatach i punktach handlowo-usługowych oraz realizacji płatności w sklepach internetowych za pomocą „Płacę z iPKO” potwierdzanych kodem lub czekiem BLIK.

Dodatkowo 4 czerwca w godz. 00:00 do godz. 4:00 nie będzie możliwe wykonywanie przelewów międzybankowych na numer telefonu.
W czasie przerwy serwisy bankowości elektronicznej iPKO i iPKO biznes, płatności w Internecie „Płacę z iPKO” (nie związane z kodem lub czekiem BLIK) oraz transakcje dokonywane kartami płatniczymi PKO Banku Polskiego (w tym płatności zbliżeniowe telefonem z aplikacją IKO) będą działały bez zakłóceń.
Za utrudnienia przepraszamy.

Komunikat Iteligo:
W niedzielę 4 czerwca 2017 r. od godz. 01:00 do godz. 07:00 wystąpią utrudnienia w aktywacji aplikacji mobilnej IKO oraz realizacji płatności BLIK.
 Informujemy, że z powodu prac serwisowych prowadzonych przez operatora systemu płatności mobilnych BLIK w niedzielę 4 czerwca 2017 r. od godz. 01:00 do godz. 07:00 wystąpią utrudnienia w aktywacji IKO, w realizowaniu za pomocą IKO transakcji w bankomatach i punktach handlowo-usługowych oraz realizacji płatności w sklepach internetowych za pomocą „Płacę z Inteligo” potwierdzanych kodem lub czekiem BLIK.

W czasie przerwy serwisy transakcyjny Inteligo, płatności w internecie „Płacę z Inteligo” (nie związane z kodem lub czekiem BLIK) oraz transakcje dokonywane kartami płatniczymi (w tym płatności zbliżeniowe telefonem z aplikacją IKO) będą działały bez zakłóceń.
Dodatkowo 4 czerwca w godz. 00:00 do godz. 4:00 nie będzie możliwe wykonywanie przelewów międzybankowych na numer telefonu.
Za utrudnienia przepraszamy.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA