Express-Miejski.pl

Utrudnienia na krajowej 8

Utrudnienia na ósemce fot.: nto.pl

Z powodu obfitych opadów śniegu ruch na krajowej drodze nr 8 w okolicach Dębowiny i Boguszyna w godzinach porannych był utrudniony.

Samochody ciężarowe, które miały zakaz dalszej jazdy tworzyły kolejkę już od kamieniołomu w Braszowicach. Ruch możliwy był jedynie dla samochodów osobowych.

Obecnie krajowa ósemka na tym odcinku jest już przejezdna. O wszelkich utrudnieniach będziemy informować.

 

.

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Utrudnienia na krajowej 8

  2010-12-02 09:21:02

  debe

  Z powodu obfitych opadów śniegu ruch na krajowej drodze nr 8 w okolicach Dębowiny i Boguszyna w godzinach porannych był utrudniony.

 • 2010-12-02 10:19:55

  aKochanie

  a gdzie w tym momencie była policja? powinni zamknąć ruch już w Ząbkowicach i nie puszczać aut ciężarowych które jadą w kierunku Kłodzka. powinni karać kierowców którzy łamią przepisy. tak było wczoraj w okolicach Kudowy. policja stała i nie puszczała aut ciężarowych które jechały w kierunku Wrocławia

 • 2010-12-02 10:25:23

  gość: ~Mika

  W tej chwili przejście graniczne na Kudowie jest zamknięte. Nie wypuszczają pojazdów. Tak ma być do godziny 16 .00. Przed bardem na wysokości plantacji jabłek ciężarówki zajmują jeden pas ruchu. Przypominam o obowiązku zakładaniu przez kierowców tirów łańcóchów na koła.

 • 2010-12-02 13:18:56

  gość: ~śnieżynka

  samochody ciężarowe i Tiry powinny mieć bezwzględny zakaz poruszania się !!!!!!!

 • 2010-12-03 18:55:36

  gość: ~ktoś myślący

  ludzie gdy by nie te tiry, to byście nawet nie mieli w domku komputerów i innych przedmiotów , żywności... czy wy myślicie, że te wszystkie "dobra" to z nieba spadają wprost do sklepów? to was oświecę, to właśnie za sprawa transportu drogowego, tych tirów macie wszystko w sklepach! więc pomyślcie zanim coś napiszecie! najlepiej zablokować te tiry i niech stoją do końca wiosny, a gdzie policja , słuzby drogowe? one odpowiedzialne są za porządek na drogach, to po niekad ich wina, zima jest i bedzie, a zawsze zaskakuje służby nasze kochane, i nie potrafią sobie poradzić z zimą? to nie były jeszcze takie poważne opady tylko liczy sie działanie, sprzęt a że nie ma sprzętu bo przetargi wygrywają takie firmy jakie widać na odśnieżaniu to o czym tu pisać? sami policjanci sa winni, mamy taka młoda kadrę policjantów , świezaków którzy nie potrafią działać w takich sytuacjach, najlepiej zamknąć drogę i czekać na lato :) paranoja!

 • 2010-12-03 19:12:18

  gość: ~ktoś myślący inaczej

  Tiry na tory. Od czego jest kolej towarowa. Towary będą docierać a drogi spokojniejsze.

 • 2010-12-03 23:25:05

  gość: ~:)

  ostatnio dodany post

  :)

REKLAMA