Express-Miejski.pl

46 wypadków, dwie ofiary i 60 osób rannych. Policja podsumowuje długi weekend na Dolnym Śląsku

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Podczas pięciu dni długiego weekendu policjanci na Dolnym Śląsku zatrzymali 115 nietrzeźwych kierujących. W wypadkach drogowych zginęły dwie osoby, w tym ząbkowiczanin.

Łącznie na terenie województwa dolnośląskiego mundurowi zanotowali ponad 7.2 tys. różnego rodzaju interwencji i zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 309 osób. W ręce policjantów wpadło też 101 osób poszukiwanych. 

Od środy do niedzieli na dolnośląskich drogach odnotowano łącznie 46 wypadków drogowych. Rannych zostało 60 osób. Dwa wypadki okazały się niestety tragiczne. Do pierwszego z nich doszło na terenie powiatu strzelińskiego. Zginął kierujący samochodem osobowym marki Citroen, mieszkaniec Ząbkowic Śląskich, który nie dostosował się do znaku STOP i doprowadził do zderzenia z jadącym drogą z pierwszeństwem osobowym Fordem. Drugi śmiertelny wypadek miał miejsce we Wrocławiu. Po zderzeniu z samochodem ciężarowym, zginął motocyklista.

W wyniku prowadzonych działań, zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 309 osób. W ręce policjantów wpadło też 101 poszukiwanych, w tym 11 nieletnich.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA