Express-Miejski.pl

Policjanci zmuszeni do służby 11 listopada? Komenda Główna Policji zaprzecza

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Komenda Główna Policji zdementowała plotki dotyczące ogłoszenia alarmu i skoszarowania policjantów do zabezpieczenia obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

Ogłoszony alarm, policjanci siłą zamykani w koszarach, opieka wyłącznie lekarzy policyjnych, a w perspektywie wyjazd do stolicy, by pilnować porządku w Warszawie podczas Święta Niepodległości lub służba w Łodzi. Za odmowę poddania się tym rygorom – dyscyplinarka. Taki scenariusz na najbliższe dni kreślą anonimowi funkcjonariusze, aktywni na forach policyjnych czy komunikatorach.

Policja stanowczo zaprzecza podawanym fałszywym informacjom i dementuje je. - Takie i podobne wpisy nie mają nic wspólnego z prawdą! Tworzą, zamieszczają je i rozsyłają osoby, których jedynym celem jest wprowadzanie innych w błąd, zaszczepianie niepewności i dezorganizacji - czytamy w komunikacie komendy głównej. - Nieprawdą jest jakoby powstał plan siłowego skoszarowania funkcjonariuszy. Nie są planowane żadne alarmy, po to by ściągać siły do Warszawy na 11 listopada. Fałszywa jest również rozpowszechniana informacja, że powołane zostały sztaby kryzysowe. W całej Polsce powołano zwykłe sztaby, ale w związku z prowadzoną co roku w okolicach 1 listopada akcją „Znicz”. Jest to normalna praktyka i nie ma żadnego związku z trwającym protestem policjantów - brzmi dalsza część komunikatu.

Komenda Główna Policji informuje również, iż nie było przesuwania sił i funkcjonariuszy między województwami, a takie informacje również pojawiały się na policyjnych forach. Są one nieprawdziwe, nazywane fake newsami i sa rozpowszechniane tylko po to, by siać chaos, dezorganizować działania służby i wprowadzać policjantów w błąd.

Treść jednego z wpisów na forum internetowym policjantów:

Na dniach będzie alarm na pierwszej zmianie i wszystkie osoby obecne wtedy w jednostkach zostaną nim objęte, ew. skoszarowane w szkołach policji, hotelach itp. do zabezpieczenia 11 listopada albo do zabezpieczenia bieżących służb w dużych miastach, gdyż ich ciągłość została przerwana, co jest zdarzeniem kryzysowym. W trybie alarmowym, dyżurowym lub w stanie podwyższonej gotowości będzie można korzystać tylko z lekarzy policyjnych, którzy będą mieli zakaz wystawiania L4. Do obsługi zdarzeń w jednostkach pozostaną tylko kierownicy, naczelnicy i komendanci + pojedynczy funkcjonariusze.

Ci co nie pojadą na Warszawę, Łódź i okolice zabezpieczać będą bieżące służby w innych dużych miastach, gdzie nie będzie zachowana ich ciągłość. Gdy zostaniemy objęci jakimś stanem gotowości, alarmem lub dyżurem domowym i zostaniemy o tym skutecznie poinformowani wtedy na L4 od zwykłego lekarza będzie już za późno, a gdy się nie stawimy na wezwanie lub odmówimy wyjazdu na W-we to dyscyplinarka za niewykonanie polecenia i prawdopodobne wydalenie ze służby.

ms. / em24.pl

42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Policjanci zmuszeni do służby 11 listopada? Komenda Główna Policji zaprzecza

  2018-11-06 09:35:05

  gość: ~takitam

  Zaraz, zaraz, bo ..... nie rozumiem.

  Jak to ... zmuszeni ?
  Czy w inne święta tez są zmuszani, czy to PO PROSTU ICH ZASRANY OBOWIĄZEK ?

  Poza tym, nie jestem w stanie zrozumieć tzw. protestów policji/policjantów.
  Przecież żyjemy w wolnym kraju.

  Nie podoba ci się jeden z druga policjancie/pielęgniarko/nauczycielu i inna budżetówko wysokość wynagrodzenia za pracę która wykonujesz, to przecież nikt was na siłę nie trzyma.
  Idź jeden z drugą szukać szczęścia na wolnym rynku pracy, a że wszem i wobec drzecie japę jacy to z was fachowcy, to z pracodawcy będą się o was bili, prawda ?

 • 2018-11-06 09:43:53

  gość: ~ela

  @~takitam
  dodaj górników , lekarzy itd

 • 2018-11-06 10:33:07

  gość: ~takitam

  @~ela

  Dodałem, pisząc , (sorry za autocytat) "i inna budżetówko"

 • 2018-11-06 16:49:26

  gość: ~Jan

  To sam zapiepszaj w święta za 2500 zł

 • 2018-11-07 22:19:35

  gość: ~takitam

  @~Jan

  Po pierwsze, słowo zapieprzaj piszemy przez RZ.

  Po drugie, nie wiem czy uwierzysz, ale jak chcę, to ..... zapieprzam w święta za dokładnie 2500zł i są to pieniądze NETTO za kilka dni pracy.

  Mimo to, rzadko decyduję się na zapieprz w święta.

 • 2018-11-07 13:36:06

  gość: ~mieszkanka

  @~takitam
  Niech nikt nie idzie do policji bo takie zarobki, ciekawe czy jak ktoś będzie potrzebował policji to wtedy stwierdzi, że lepiej żeby zarabiali więcej i byli niż żeby szukali pracy w markecie czy na budowie bo tam więcej dostaną.

 • 2018-11-07 22:22:43

  gość: ~takitam

  @~mieszkanka

  Przypomnę szanownej mieszkance, że do początku świata istnieje coś takiego jak prawo popytu i podaży.

  Zabraknie chętnych do policji, to zaczną więcej płacić.
  Póki co, masowych zwolnień ze służby w policji jakoś nie widać.

 • 2018-11-08 08:26:33

  gość: ~mieszkanka

  @~takitam
  To może zamiast czekać do takiej niebezpiecznej sytuacji lepiej już teraz zrobić podwyżki.
  Póki co zwolnień nie ma, na razie są protesty i L4 ale jak tak długo ludzie pociągną tego nie wiemy, a policja jest potrzebna.

 • 2018-11-07 15:17:10

  gość: ~senior

  @~takitam

  Jest jeden problem - jak pracodawca zobaczy, że gościu był policjantem to raczej takiego fachowca u siebie chciał mieć nie będzie. Przecież nie od dziś wiadomo, że policjanci w dużej mierze (bo nie wszyscy) mają zryte głowy przez swoich przełożonych i normy, które mają nakaz wyrabiać

 • 2018-11-07 22:29:56

  gość: ~takitam

  @~senior

  gość: ~senior napisał/a:
  "policjanci w dużej mierze (bo nie wszyscy) mają zryte głowy przez swoich przełożonych i normy, które mają nakaz wyrabiać"

  No OK, powtórzę po raz kolejny, że NIE MA PRZYMUSU PRACY W POLICJI, więc nie muszą wyrabiać żadnych norm jeśli stwierdzą że ich to przerasta.
  Po prostu mogą się zwolnić i znaleźć taką pracę, gdzie się leży a kasa sama pcha się do rąk.

  Natomiast nie wiem czy uwierzysz, ale zdecydowana większość pracodawców ma głęboko w poważaniu gdzie ktoś pracował poprzednio i czy w ogóle gdzieś pracował.
  Potrzebny jest człowiek do pracy, to się o przyjmuje bez względu na to czy był wcześniej policjantem, pielęgniarką czy bezrobotnym.

 • 2018-11-07 23:51:52

  gość: ~Apsztynent

  @~takitam Czytam to i nie wierzę... to tak jak ludzie są od zamiatania ulic czy panie sprzątające w zakładach pracy - to według ciebie można nie wycierać butów , rzucać śmieci gdzie popadnie bo są od zap...nia :( BO OD TEGO SĄ.... Trochę szacunku chłopcze.
  Wypowiadaj się jak zasięgniesz większej wiedzy na temat ryzyka zawodowego, wypalenia, stresu. Ty horrory oglądzasz w tv , niusy o wypadkach też, a dramaty w kinach. Policjanci na co-dzień w pracy..... Myślicie ze Policja to "ELITARNY" zawód bo mało kto się dostawał, odsiew jest - BYŁ ogromny bo ktoś musi wytrzymać te widoki .Nowo przyjęci odchodzą po 2-3mc. 6 letnim również. Skoro tacy ludzie co zostali i pełnią służbę mówią DOŚĆ - to jest naprawdę ŹLE. Są lekarze, księża z powołania i tez policjanci ale słowem "powołanie, służba, patos" chleba nie kupisz i rachunków nie opłacisz. Funkcjonariusz państwowy z godłem na czapce jest traktowany jak "biały mudzin" - dałeś się złapać to haruj za miskę kaszy ze skwarkami - jak chłop pańszczyźniany.... także chłopcze takitam brakuje Ci wiedzy i pokory dla ludzkiej pracy.

 • 2018-11-08 00:21:12

  gość: ~takitam

  gość: ~Apsztynent napisał/a:
  "Wypowiadaj się jak zasięgniesz większej wiedzy na temat ryzyka zawodowego, wypalenia, stresu"

  Otóż będę się wypowiadał kiedy zechcę i na dowolny temat czy Ci się to podoba czy nie.

  Czy Ty jesteś w stanie zrozumieć, że jak się idzie do policji, to NIE MA SIĘ PIĘCIU LAT i jest się w pełni świadomym na czym polega ta służba/praca.
  Wybierając wiec taki zawód, te płaczki doskonale wiedzieli co ich czeka i jak to będzie wyglądało.

  gość: ~Apsztynent napisał/a:
  "Nowo przyjęci odchodzą po 2-3mc. 6 letnim również"

  Rozumiem, że TYLKO ONI nie są zadowoleni ze swojej pracy i TYLKO ONI z niej rezygnują, prawda ?

  Cała reszta społeczeństwa nie będąca policjantami sika ze szczęścia idąc codziennie do pracy.

  Spróbuj zrozumieć, że służba w policji, to .... służba przede wszystkim, a nie sposób na zarabianie ciężkiej forsy.
  Do policji czy do wojska NIE IDZIE SIĘ DLA PIENIĘDZY.

  Powtórzę zatem, że NIE MA PRZYMUSU PRACY W POLICJI.
  Nie podobają się warunki pracy i płacy, ... zmieniamy zajęcie i tyle.

  Czy w związku z powyższym nie mam szacunku dla tego zawodu ?
  Oczywiście że mam, bo to (jak by nie patrzeć) dość niewdzięczny i (bywa że trudny) zawód.

  Jednak nie widzę powodu dla którego akurat policjantów prawo popytu i podaży na rynku pracy ma nie dotyczyć.

 • 2018-11-08 07:54:09

  gość: ~Iggaaa

  @~takitam
  A ty to normalnie psycholog!Jesteś rozżalony chyba na sam siebie.W policja to nie zaklad w komornikach...państwo zarządzi i tak jest.Więc nie cwaniakuj i nie mów że nikt nie ma pięciu lat jak idzie do policji.Dziś jest tak ,a za 10 lat się coś zmienia.Zresztą co ci będę mówiła....jeśli chciałeś zabłysnąć swoją "złotą myślą" trzeba się było posypać brokatem:D

 • 2018-11-08 09:28:31

  gość: ~takitam

  @~Iggaaa

  Sorry że to napiszę, ale dyskusja z Tobą wydaje się bezsensowna.
  Dlatego nie podejmę polemiki.

  Tymczasem ...miłego dnia życzę.

 • 2018-11-08 12:13:43

  gość: ~Igaa

  @~takitam
  Cóż brakuje argumentów

 • 2018-11-08 16:26:55

  gość: ~Apsztynent

  @~takitam FACIL(e) OMNES, CUM VALEMUS, RECTA CONSILI(a) AEGROTIS DAMUS (łac.) - My wszyscy, kiedy jesteśmy zdrowi, łatwo dajemy dobre rady chorym.
  Popyt i podaż na bezpieczeństwo które jest niepomierzalne.Wg prawa każdy obywatel ma prawa i obowiązki, oraz cudzoziemiec przebywający na terytorium RP to według ciebie, kto to ma robić i w jaki sposób. Według jakich norm ekonomicznych to obliczyć - zakupionych autek czy zagubionych telefonów komórkowych....????????

 • 2018-11-08 21:25:46

  gość: ~takitam

  ostatnio dodany post

  @~Apsztynent

  Przeczytałem Twój post kilka razy i ..... no wybacz, ale ... zupełnie nie rozumiem co poeta miał na myśli.

 • 2018-11-06 10:19:45

  gość: ~taka tam

  A ja zawsze byłam przekonana, że praca w policji to służba i jak to "takitam" napisał to ich ZASRANY OBOWIĄZEK !!!!!

 • 2018-11-07 00:17:54

  gość: ~Preslo

  @~taka tam masz rację. To służba. Nie jestem oczywiście zwolennikiem policji ale teraz stanę w ich obronie. My nie widzimy tego na jakie wezwania policja jeździ i co się dzieje. Ludzie są różni i różne sytuacje. Nawet drogówka ktora jedzie do wypadku nie wie jaki widok zastanów na miejscu . Nie ukrywajmy że ryzykuja życiem. Ale fakt faktem jest taki że mimo tego że służba ale każdy chce godnie żyć. Świeżo upieczony policjant zarabia 2700 na szkole 1800 zł. Te pieniądze są warte tego? Ja zarabiam 4tys i nie wyobrażam sobie mniejszej pensji A nie jestem po studiach itd. W biedronce i Lidlu mają podobnie A nawet lepiej ale nie za taka pracę. Teraz mi każdy może posiedzieć "niech się zwolnią z policji i pójdą do lidla" ale przyjdą następni i tak w kółko będzie. Na stołkach w głównych mają kasę za siedzenie na D...A Ci co ryzykuja mają ch...

 • 2018-11-07 01:27:28

  gość: ~taitam

  gość: ~Preslo napisał/a:

  ///// Nie jestem oczywiście zwolennikiem policji ale teraz stanę w ich obronie /////

  Rozumiem, że ci "biedni" policjanci przyjmując się do policji po prostu nie wiedzieli jak wygląda praca w policji i jakie są tam zarobki.

  Volenti non fit iniuria, czyli ... chcącemu nie dzieje się krzywda.

  Inaczej pisząc, NIKT ICH NIE ZMUSZAŁ do podjęcia pracy w policji, a warunki pracy przed jej podjęciem znał każdy z nich.

  Co więcej, to nie jest tak jak w marketach, na budowach, w zakładach pracy, że przychodzisz i jeśli nikt ci nie powie jak tam jest naprawdę, to po prostu nie wiesz do końca w co się ładujesz.

  Natomiast zanim podejmiesz służbę w policji, to odbywasz szkolenie, więc DOSKONALE wiesz co cię czeka po szkole.

  Jeszcze więcej napiszę, czyli ZDECYDOWANA większość przyszłych policjantów ma znajomych w policji którzy to znajomi sami zachęcają do przyjścia do policji i bynajmniej nie roztaczają czarnych wizji przed chcącymi wstąpić.

  Dlatego nie rozumiem tego płaczu tych policjantów.

  Przecież to nie są małe dzieci.
  Powtórzę, że nikt ich tam na siłę nie trzyma.
  W każdej chwili mogą zrezygnować z pracy i poszukać lepszej.

 • 2018-11-07 23:34:02

  gość: ~123

  Skoro, jak twierdzisz niech każdy zwolni się z Policji, jeśli mu się tam nie podoba, to kto przyjedzie na interwencję?, kto zabierze z domu nietrzeźwego męża, konkubenta, kto odetnie wisielca, kto zrobi oględziny rozkłdającego się trupa, kto będzie wysłuchiwał lamentów o uciążliwych mieszkańcach lub wałęsających się psach? Praca lekka i przyjemna, no a co bajważniejsze, pozbawiona stresu i z normowanym czasem pracy, gwarantowanymi dniami wolnymi zgodnie z grafikiem, który na drugi dzień po zatwierdzeniu ulega zmianom.

  Policjanci ślubowali wiernie służyć, bronić z narazeniem życia, ale też ślubowali swoim rodzinom godne życie, poświęcenie swojego czasu dla dzieci.

  Może się mylę, ale Policja to szczególna formacja, która na codzień służy społeczeństwu, choć SPOŁECZEŃSTWO tego na codzień nie zauwża.

 • 2018-11-08 00:01:03

  gość: ~takitam

  @~123

  Kolego 123 .... czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ?

  Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że KAŻDY ma się zwolnić z policji, a tylko ten komu się ta praca na tych warunkach nie podoba.
  Dokładnie tak samo jak w każdym innym zawodzie.


  gość: ~123 napisał/a:
  "Policjanci ślubowali wiernie służyć, bronić z narazeniem życia, ale też ślubowali swoim rodzinom godne życie, poświęcenie swojego czasu dla dzieci."

  Rozumiem, że TYLKO ONI chcą godnie żyć i TYLKO ONI poświęcają swój czas dla rodzin i dzieci.
  Poza tym ślubowali służyć, bo to po prostu jest przede wszystkim służba, a nie sposób na lepsze życie.

  Mimo wszystko, jeśli zabraknie chętnych do policji, to wystarczy podnieść uposażeni i chętni się znajdą natychmiast.

  Oczywiście pieniądze o nie wszystko, więc (moim zdaniem) należałoby RADYKALNIE zwiększyć uprawnienia policji co do interwencji we wszelakich sprawach, czyli coś na zasadach jakie obowiązują w USA.
  Inaczej pisząc, MASZ SŁUCHAĆ POLECEŃ POLICJANTA, bo jak nie to możesz zostać odstrzelony na miejscu.

  Przeglądnij sobie filmiki na YouTube z interwencji z użyciem broni.
  Aż chce się patrzeć, czyli policjanci w USA naprawdę grzecznie podchodzą do delikwenta i próbują negocjować i wydawać polecenia, ale .... jeśli napotkają na opór tudzież zobaczą broń w rękach, to nie ma najmniejszego zawahania, czyli strzelają, bardzo często zabijając na miejscu.

  Jeśli jednak stosujesz się do poleceń, to nic ci się nie dzieje, czyli sprawdzą co trzeba i jeśli okaże się, że wszystko OK, to podziękują za współpracę i grzecznie odjadą.

  Dokładnie tak powinna wyglądać policja w Polsce.
  Duże uprawnienia, ale i duża kultura.

 • 2018-11-07 09:28:44

  gość: ~Haor

  @~Preslo

  To, że policja jest tak traktowana jak jest i że wpływ poniekąd na taką opinie o policji ma też nasze państwo (wystarczy podnieść zarobki to i chętnych będzie więcej, bo inaczej narażać swoje życie za 2.5 tys a inaczej za 5 tys.) to już inna sprawa. Ktoś tu dobrze napisał, że kiedyś policjant to był ktoś, szanowany zawód, ludzie mieli szacunek do mundurowego, a teraz? Wszyscy dobrze wiemy jak jest, a policjant traktowany jest jak wróg nr 1

 • 2018-11-06 11:33:09

  gość: ~Krowa

  Kiedyś to była służba, bo policjant był traktowany z szacunkiem i otrzymywał godziwe wynagrodzenie, za ryzykowanie własnego zdrowia i życia. Aktualnie 90% policjantów traktuje to jako pracę, do której idzie z niechęcią, żeby odpierdzielić swoje i mieć spokój. Teraz zawód policjanta jest kompletnie nieszanowany, ale nie wynika to ze zmiany mentalności społeczeństwa, a chorych zasad. Trzeba wyrabiać limity, więc policja szuka każdej możliwej metody do ukarania. Mistrzami w tym są ci z drogówki, szczególnie pan G. W efekcie jaki mam mieć szacunek do policjanta, który zabiera mi dowód rejestracyjny, bo stwierdza np. brak jednego ze świateł STOP? Przecież to tak jakby wlepił mandacik, bo przecież muszę zrobić ponowny przegląd. Nieważne, że dwa miesiące temu robiłem i auto było sprawne, a żarówka mogła się spalić chociażby pół godziny temu...

 • 2018-11-06 15:41:57

  gość: ~obywatel

  @~Krowa

  Wszystko w temacie. Jeszcze chciałbym dodać tylko, że do policji biorą już niemalże każdego, bo jest deficyt, a kiedyś na jedno miejsce było po kilku chętnych. Czasy się zmieniają, szkoda, że nie w tą stronę co powinny...

 • 2018-11-06 16:45:17

  gość: ~nowy

  Tak zgadza się kiedyś był szacunek, jak pałowało się niewinne osoby

 • 2018-11-06 11:38:33

  gość: ~zara

  Czy ZUS ma zamiar to skontrolować ? Chorych i lekarzy, którzy wydali takie zwolnienia ? Nie chodzi mi o to, że to są policjanci, może mają rację, ale zwykli ludzie na zwolnieniach czasem bywają "nękani" przez kontrole ZUSu, a tu ewidentnie jest przekręt.

 • 2018-11-06 13:39:09

  gość: ~Palec

  @~zara masz racje przekręt w stu procentach ZUS powinien się tym zająć jest to wał totalny
  Teraz ta sama policja powinna się zająć tymi lekarzami co te zwolnienia wystawiała ja jak miałem nogę złamaną pół roku chorowałem to 3 razy ZUS mnie wzywał na komisję do kłodzka czy aby to nie za długo trwa.Tyle w temacie.

 • 2018-11-06 14:20:25

  gość: ~Entlik

  @~Palec
  Co na ZUS do Policji? Idź doczytaj i wróć sprostowac...

 • 2018-11-07 11:48:30

  gość: ~zara

  @~Entlik Czyli co ??? Policjant może symulować chorobę, a lekarz ma prawo wypisać mu lewe zwolnienie ? Nie nawiązuję tu do tej sytuacji (protestu),tylko tak pytam. Nie wiedziałam o tym :O Może ZUS nie może nic zrobić tym policjantom, ale może rozliczyć lekarzy, chyba że tej w tej sytuacji, też nie są do "ruszenia". Nie będę się czepiać protestu, bo każdy ma do niego prawo, ale nie w ten sposób. Ewidentnie pokazali, że w Polsce są równi i równiejsi.

 • 2018-11-06 13:43:02

  gość: ~srus

  @~zara

  No gdzie tam, policjanta będą kontrolować? Przecież oni mogą więcej, nie wiesz o tym? Co innego szarego człowieka, który przez pracę ma zszargane nerwy...

 • 2018-11-06 15:55:30

  gość: ~foto

  ładna ta pani policjantka

 • 2018-11-06 17:54:58

  gość: ~autor

  Patologia 500plus na forum idzcie do policji etaty sa wolne a nie szkalujecie policjantow skoro rzadzacym naleza sie premie jak to Szydlo darla sie w sejmie to im sie naleza tak samo.

 • 2018-11-06 20:36:16

  gość: ~czytelnik

  patriotyzm .......

 • 2018-11-06 21:43:06

  gość: ~agga

  jak
  sie nie podoba praca to szukajcie na rynku innej jak nie ta to na produkcje !!jak olaca slaba w budzetowce nikt na sile nie trzyma ni

 • 2018-11-06 23:21:21

  gość: ~Iga

  @~agga
  Jak tak komentujesz....to może dojeżdżają ci w robocie i masz jej dość????wstąp do policji będziesz miała "luksus"

 • 2018-11-06 23:28:47

  gość: ~Gosia

  Racja,przecież zdrowe towarzystwo nagle choruje w takich dużych ilościach ? strajkować ,nie fikcyjnie chorować straty poniesione przez instytucje ,która musi za leżenie zapłacić są niewyobrażalne.

 • 2018-11-07 06:51:56

  gość: ~Mela

  Zanim wstapisz do Policji obiecuja rozne cuda a jak jestes juz policjantem to ryja ci glowe., rodzina zostaje na zdjeciu bo sluzba jest najwazniesza dla idei i 2800zl na reke prawie w kazdy wekeend.Szkoda zdrowia dla tych pieniedzy a zaszczytne obowiazki zostawmy tym w Warszawie na stolkach za 20.000 miesiecznie

 • 2018-11-07 10:03:41

  gość: ~acab

  a do c do a do b!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 2018-11-07 10:32:26

  gość: ~Emerytka

  Milicjanci i Zomowcy partyjni przechodzili na emeryturę po 15 latach pracy a potem zatrudniali się jako ochroniarze,jako radni, w bankach i tam gdzie pieniądze.

 • 2018-11-07 15:43:50

  gość: ~pies

  panuje psia grypa

 • 2018-11-08 07:46:23

  gość: ~Igga

  Ja pier....ole!!!!!! Jacy Wy jesteście żałośni!!!Przestańcie pier...lić "a bo wiedzieli","a niech się zwolnią "itd.Podniecacie się jakimś L4 ..temat roku:policja na l4.A kogo to interesuje czy jest ktoś czy nie.Dla mnie osobiście te L4 to wogole zachowanie dziecinne tych policjantów.I zapewne powinno zostać to zauważone przez podwładnych i powinny być wyciągnięte wnioski z tej "choroby "I tyle na temat.Nie podniecajcie się tym tak.Policja zawsze była ta zła...bo jak się zapier...la to się ma pretensje do policji.

REKLAMA