Express-Miejski.pl

Nowi policjanci przyjęci do służby

Ślubowanie nowych policjantów przyjętych w szeregi dolnośląskiej policji fot.: KWP we Wrocławiu

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

11 stycznia w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyła się uroczystość ślubowania 82 nowych policjantów i policjantek przyjętych do służby. 

Ceremonia rozpoczęła się o godz. 10.30 w domu Klubowym „Śnieżka” przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Teraz nowo przyjętych policjantów czeka kilkumiesięczne szkolenie podstawowe, a następnie zasilą oni szeregi komend miejskich i powiatowych województwa dolnośląskiego.

Służbę w policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Nowi policjanci przyjęci do służby

    2019-02-23 19:13:13

    gość: ~nortonfinance2017

    ostatnio dodany post

    Czy jesteś poddany kontroli długu lub administracji? Jesteś na czarnej liście? Czy nie radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami? Czy chcesz kupić kredyt na dom, samochód lub firmę, ale jesteś pod nadzorem lub administracją długu? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Prosimy o kontakt poprzez e-mail: nortonfinance2017@gmail.com

REKLAMA