Express-Miejski.pl

Konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy krajowej ósemki na odcinku Wrocław (Magnice) - Kłodzko

Droga krajowa nr 8 na wysokości Barda fot.: GDDKiA

Od 22 maja do 11 czerwca w urzędach gmin będzie można zapoznać się z materiałami dotyczącymi przebiegów rozbudowy krajowej ósemki na odcinku Wrocław (Magnice) - Kłodzko.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu oraz biuro projektowe Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS) zapraszają do udziału w prezentacjach publicznych dotyczących rozwiązań projektowych przedsięwzięcia.

W dniach od 22 maja do 11 czerwca będzie można zapoznać się z materiałami dotyczącymi przebiegów wariantów wyżej wymienionego przedsięwzięcia. Materiały te dostępne są również na stronie internetowej [KLIK]. W ramach akcji informacyjnej odbędą się spotkania, podczas których zaprezentowane zostaną rozwiązania projektowe dla tego zadania. Przed każdym spotkaniem odbędzie się dyżur projektanta, podczas którego będzie można uzyskać odpowiedź na indywidualne pytania.

Harmonogram spotkań:

ms. / em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy krajowej ósemki na odcinku Wrocław (Magnice) - Kłodzko

  2019-05-15 20:13:18

  gość: ~taki tam

  a czy na tych spotkaniach będzie p.poseł Monika Wielichowska???przecież to ta pani 4 lata temu, tak gorliwie rozbudowywała 8-kę,że protestowała wobec swojego rządu,,,i czym to się skończyło???a tym ,że Platforma do dzisiaj olewa przebudowę tej drogi,a przy tym zdarzyła się tragedia drogowa,w której zgineła wspaniała lokalna działaczka,,,tylko czekamy kiedy ponownie posłanka Wielichowska pojawi się na naszym terenie,,już czekają ozdobne taczki

 • 2019-05-16 09:35:02

  gość: ~peło

  Ta Pani ma teraz ważniejsze sprawy na głowie. Robi kampanię wyborczą razem z Orzeszkiem swoim przyjaciołom z Tęczowej Koalicji

 • 2019-05-16 10:56:53

  gość: ~drogowiec

  ostatnio dodany post

  Dezinformacja jakaś. To nie są konsultacje społeczne, a tylko i wyłącznie spotkania informacyjne. Konsultacje społeczne będą dopiero na etapie gdy GDDKiA przedstawi wybrany wariant do rekomendacji Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. To ta instytucja będzie organizować konsultacje społeczne w sprawie przebiegu trasy S8 i od decyzji środowiskowej będą zależały dalsze losy tej trasy.

REKLAMA