Express-Miejski.pl

Jak oszczędzić podczas Black Friday?

zdjęcie ilustracyjne fot.: pixabay.com

Co roku Black Friday to światowy dzień zakupów. Polacy chętnie korzystają z promocji i okazji, jakie przygotowują różne marki. 

W zapoznaniu się z ofertą tego święta pomagają nam gazetki promocyjne. Zobacz, jak z nich korzystać i oszczędzać!

Najlepsze przygotowanie do Black Friday

Już 27 listopada największe święto zakupów - Black Friday. Cieszy się ono ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, ale od kilku lat również większość marek w Polsce oferuje znaczne obniżki. Dla łowców okazji to jeden z najważniejszych dni w roku! Promocje oferują nie tylko sklepy odzieżowe, ale również supermarkety, restauracje, drogerie, a nawet te sprzedające elektronikę. Pozwala to na zrobienie większych, zbiorowych zakupów i zaoszczędzenie dużej sumy pieniędzy. Wielkość rabatu może różnić się w zależności od marki oraz rodzaju produktu. Dlatego warto zapoznać się z aktualnymi promocjami i porównać je, aby wybrać tę najkorzystniejszą. Z racji dużego zainteresowania tym wydarzeniem, wiele firm oferuje również tak zwany Black Week, czyli przedłużenie promocji na weekend, aby dłużej móc cieszyć się obniżkami. Aby dobrze podjąć decyzję, warto odpowiednio przygotować się do tego dnia. Dobrym pomysłem będzie zrobienie listy zakupów, która skupi naszą uwagę tylko na najpotrzebniejszych produktach i nie pozwoli na uleganie emocjom. Przez pewien czas warto również przegląd aktualne promocje na Black Friday 2020aby obserwować zmiany cen, które często są podwyższane przed dniem promocji. Pomocne w tym są gazetki internetowe, z których pomocą możemy mieć dostęp do wszystkich planowanych ofert. Specjalna zakładka w wydarzeniach zawiera zbiór wszystkich gazetek na ostatnie dni listopada. To również dobry czas na zakup sprzętu RTV i AGD, którego cena może być naprawdę korzystna. Możemy rozsądnie zaplanować swoje wydatki i cieszyć się z nowych rzeczy bez wyrzutów sumienia. 

Popularność zakupów online

Przy zainteresowaniu corocznym świętem zakupów, warto również zwrócić uwagę na sklepy oferujące sprzedaż online. Obecnie większość sieciówek proponuje swoją wersję strony internetowej, gdzie możemy zamówić interesujące nas przedmioty bez wychodzenia z domu. Dla tej platformy zarezerwowany jest Cyber Monday - poniedziałek tuż po Czarnym Piątku, kiedy rabaty są oferowane jedynie wirtualnie. Zalet takiego rozwiązania jest sporo - od oszczędzania czasu na wielogodzinne wycieczki do galerii handlowych, po szybką dostawę pod sam dom. Część sklepów oferuje również darmowe zwroty, co pozwala na zakupienie kilku wariantów i po przymierzeniu ich wybraniu tego najlepszego. Warto pamiętać również, że każdy sklep ma obowiązek przyjąć nasz zwrot w czasie 14 dni, a niekiedy nawet miesiąca. Rozsądnym wyborem jest więc zapoznanie się z regulaminem stron, które odwiedzamy i upewnieniem się o ich autentyczności. Aby mieć większą pewność, warto kupować z popularnych, autoryzowanych stron, których spis możemy znaleźć w gazetkach promocyjnych. To tam znajdziemy sklepy pogrupowane na odpowiednie kategorie i ułożone alfabetycznie. 

Zadbaj o swoich bliskich

Black Friday to dzień, który rozpoczyna sezon świąteczny we wszystkich sklepach. Jest to więc doskonała okazja na to, aby zainteresować się propozycjami świątecznych prezentów dla rodziny i bliskich. Kiedy zadbamy o to wcześniej, możemy uniknąć przedświątecznej gorączki i dużego stresu związanego z kupowaniem upominków na ostatnią chwilę. Ponadto w przypadku zakupów jeszcze w listopadzie, asortyment jest bardzo zróżnicowany i nie będziemy narażeni na braki w magazynach. Nie zapominajmy również, iż tego dnia sporo zaoszczędzimy, dzięki czemu będziemy mogli pozwolić sobie na więcej podarunków. Jeżeli brakuje nam weny i szukamy czegoś wyjątkowego, warto zaczerpnąć inspiracji z gazetek internetowych! To tam znajduje się wiele ofert zarówno zabawek, sprzętu elektronicznego jak i książek, płyt muzycznych czy ubrań. 

mat. płatny

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA