Express-Miejski.pl

Elastyczny abonament w nju mobile

zdjęcie ilustracyjne fot.: pexels.com

Szukasz elastycznej oferty na abonament? W nju mobile płacisz tyle, ile korzystasz, a rachunek możesz dzielić z dwójką, a nawet trójką znajomych. 

Poznaj ofertę na abonament bez telefonu w nju mobile.

Zastanawiasz się, jaki abonament bez telefonu wybrać? Nju mobile przygotowało trzy rozwiązania – abonament solo, abonament w parze i abonament trio. We wszystkich ofertach Twoja paczka GB rośnie wraz ze stażem w sieci – wszystko dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej”. Wysokość abonamentu nie jest z góry ustalona – jeżeli w danym miesiącu mniej korzystasz z telefonu, płacisz mniej.

Abonament solo w nju

Abonament bez telefonu w nju dostępny jest w trzech wariantach:

Abonament bez limitu 29 zł:

  • paczka danych: 20 GB ‒ na start, 40 GB ‒ po pół roku, 50 GB ‒ po roku, 60 GB ‒ po 2 latach
  • SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i w roamingu UE bez limitu.
  • Internet w UE: 3,39 GB

Abonament bez limitu 39 zł:

  • paczka danych: 40 GB – na start, 80 GB ‒ po pół roku, 100 GB ‒ po roku, 120 GB ‒ po 2 latach
  • SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i roamingu UE bez limitu.
  • Internet w UE: 4,56 GB

Abonament bez limitu 19 zł:

  • paczka danych: 3 GB ‒ na start, 6 GB ‒ po pół roku, 7,5 GB ‒ po roku, 9 GB ‒ po 2 latach.
  • rozmowy w kraju i roamingu UE bez limitu
  • SMS-y za 9 gr i MMS-y za 19 gr (maksymalnie za 9 zł).
  • Internet w UE: 2,23 GB

Jeżeli w danym miesiącu nie używasz telefonu, możesz zapłacić niższy abonament. Jak to działa? Opłaty za usługi w ramach abonamentu naliczane są według cennika: minuta połączenia ‒ 19 gr, SMS – 19 gr, MMS – 19 gr, MB transferu – 19 gr. Cennik obowiązuje do momentu, w którym osiągniesz pełną kwotę abonamentu, czyli np. 29 zł – potem opłaty nie są już naliczane. Jeżeli w danym miesiąc korzystasz mniej, nie płacisz pełnego abonamentu, a jedynie tyle, ile wnika z cennika usług.

Wszystkie szczegóły abonamentu bez telefonu dostępne są na stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono. Znajdziesz tam również formularz, za pomocą którego możesz zamówić nową kartę SIM lub przenieść obecny numer do nju.

Abonament dla dwojga – w parze taniej

W nju mobile rachunek możesz płacić razem z przyjacielem czy drugą połówką. Zasady są proste – parę tworzą dwa numery. Numer główny zarządza ofertą, z której korzysta także numer dodatkowy. Razem płacicie 38 zł miesięcznie (29 zł + 9 zł) – czyli 19 zł na osobę. 29 zł to opłata za usługę „bez limitu 29 zł”, a 9 zł to cena drugiego numeru.

W ramach abonamentu „bez limitu 29 zł” korzystacie z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów. Na początek otrzymuje 20 GB do podziału. Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” po pół roku macie do dyspozycji już 40 GB, po roku – 50 GB, a po dwóch latach – 60 GB.

Jak stworzyć parę w nju? Znajdź osobę, z którą chcesz dzielić się rachunkiem. Następnie zamów dwie karty SIM za pomocą formularza: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi. Możesz także przenieść numery do nju mobile na abonament. Jeżeli korzystasz z solowego abonamentu, możesz zamówić dodatkowy numer dla osoby, z którą tworzysz parę.

Abonament trio w nju mobile

W nju mobile na abonament rachunek możecie płacić także we trójkę. Jeżeli we dwójkę korzystacie z oferty „29 zł + 9 zł”, możecie dokupić trzeci numer za 19 zł. Miesięcznie będziecie płacili 57 zł (29 zł + 9 zł + 19 zł), czyli w dalszym ciągu 19 zł na głowę. Trzeci osoba również korzysta z oferty „bez limitu 29 zł”. Na star macie 30 GB do podziału na trójkę. Z czasem paczka danych będzie rosnąć dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej”. Po pół zwiększy się do 60 GB, po roku – do 75 GB, a po dwóch latach – do 90 GB.

Wybierz abonament bez telefonu w nju i płać mniej!

mat. sponsorowany

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA