Express-Miejski.pl

Najwięcej Internetu dla studenta w Orange Flex

zdjęcie ilustracyjne fot.: pixabay.com

Internet to niezbędne narzędzie dla każdego studenta – i to nie tylko ze względu na naukę, ale również pracę, rozrywkę i możliwość kontaktowania się z przyjaciółmi.

Nie ma zatem wątpliwości, że liczy się nie tylko szybkość, ale też – odpowiednio duży transfer. W Orange Flex studenci nie muszą się obawiać, że pod koniec miesiąca zabraknie im gigabajtów, by móc obejrzeć ulubiony serial na Netflixie czy znaleźć informacje potrzebne na zajęcia. 

Internet dla studentów: 250 GB transferu i nielimitowane social media

Wybierając Orange Flex student może liczyć aż na 250 GB transferu na cały semestr – co z pewnością wystarczy, by móc korzystać z Internetu bez ograniczeń. Ułatwią to zresztą popularne social media bez limitu – w Planach od 25 zł miesięcznie. Co więcej, Orange Flex dla studenta dorzuca również pierwszy miesiąc w Orange Flex za złotówkę. Wystarczy, że przed wyborem metody płatności użytkownik doda kod „FLEX”. Jeśli po miesiącu student uzna, że z jakiegoś powodu to nie jest jednak usługa, która spełnia jego oczekiwania, może bez zbędnych przeszkód z niej zrezygnować. Rezygnacja jest zresztą możliwa w każdym momencie – Orange Flex dla studentów to oferta bez zobowiązań, każdy klient może mieć swój Plan tak długo, jak zechce – i to bez zbędnej papierologii, która często skutecznie zniechęca do wyboru jakiejś usługi.

Internet studencki w Orange Flex: jak skorzystać z oferty?

Aby uruchomić internet mobilny dla studenta w Orange Flex, wystarczy pobrać aplikację Orange Flex. Aby otrzymać 250 GB transferu, należy z kolei uruchomić apkę i wejść do zakładki „Odkryj”, a następnie wypełnić i wysłać formularz, potwierdzający status studenta. Po otrzymaniu komunikatu zwrotnego od Orange Flex wystarczy natomiast wejść do Klubu Flex i aktywować kod na dodatkowy transfer. Cały proces jest banalnie prosty i szybki.

Internet dla studenta: dodatkowe opcje i bonusy

Warto też wspomnieć, że w Orange Flex student ma również możliwość zamówienia dodatkowej karty SIM ze swoim numerem telefonu (np. do tabletu, smartwatcha czy drugiego telefonu) – za 0 zł. Co więcej, użytkownicy usługi mogą też dzielić się gigabajtami ze znajomymi (wystarczy, że też są w Orange Flex) lub polecać Orange Flex – jednocześnie na tym zarabiając. W aplikacji znajduje się indywidualny kod polecający – jeśli ktoś go użyje, dodatkowe pieniądze zyskują obie strony, a polecający może ponadto zgarnąć nawet 1000 GB w prezencie.

Orange Flex będzie zatem świetną opcją dla studentów, którym zależy na dużym transferze, atrakcyjnych bonusach, niskich miesięcznych kosztach i – last but not least – braku zbędnych formalności. Więcej o usłudze można przeczytać na https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta.

mat. sponsorowany

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Najwięcej Internetu dla studenta w Orange Flex

  2022-01-06 14:08:00

  gość: ~kamil

  jak by ktoś miał zbędny kod z chęcią przyjmę . 505048049

 • 2022-01-06 16:26:36

  gość: ~takitam

  Ten cały Orange ma jakąś dziwaczną politykę.

  Zwróciliście Państwo uwagę, że Orange NIGDY nie przedstawia ciekawej oferty dla wszystkich, a tylko dla wybranych grup ?

  Pamiętacie oferty .. Orange dla firm ?
  Teraz mamy ... Orange dla studentów.

  Zapewne za chwilę będzie ... Orange dla pierwszoklasistów, albo ... Orange dla seniorów.

  NIC DLA OGÓŁU.

  Póki co .... jedyną formą które rzeczywiście kiedyś (jakieś 4 lata temu) przedstawiła ofertę DLA WSZYSTKICH na Internet bez limitu transferu i RZECZYWIŚCIE tak było, czyli Internet był bez limitu transferu, to firma T-Mobile .

  Ciekawa jest historia tej oferty.
  Otóż przed jej wprowadzeniem, istniała inna oferta bez limitu transferu, ale ... TYLKO DLA FIRM.
  Jako że zainteresowanie tą ofertą było znikome, a było znikome bo nikt nie wierzył, że w ogóle jest bez limitu, a nikt nie wierzył, bo wszystkie telekomy jak leci, które przedstawiały oferty "bez limitu" było ofertami z limitem i dlatego jak T-Mobile przedstawił swoją ofertę bez limitu, to już kompletnie nikt nie wierzył, że tak będzie.
  Efekt był taki, że mało która firma w ogóle zainteresowana była tą ofertą.

  Jako że (prawdopodobnie, bo tego nie wiem) część pasm była zarezerwowana dla tej usługi, a zainteresowanych nią był bardzo mało, to chcąc uwolnić pasma, T-Mobile musiał albo wycofać tę ofertę w ogóle, albo ... przemianować ją na .. ogólną, czyli dostępną dla wszystkich.
  Tak też zrobili i puścili to tuż przed świętami, ale .... też jakoś nawału zainteresowanych nie odnotowano, a nie odnotowano z tego samego powodu co w przypadku firm, czyli NIKT NIE WIERZYŁ w zapewnienie T-Mobile, że rzeczywiście brak limitu transferu.
  Oferta trwała około 2 lat (czy rok, nie pamiętam) i .... pod koniec jej trwania, ci którzy jednak ją kupili już się upewnili, że RZECZYWIŚCIE NIE MA LIMITU TRANSFERU.
  Była to JEDYNA taka oferta w Polsce.
  Wieść rozeszła się po internatach i ... klientów na tę ofertę przybywało w postępie geometrycznym.
  T-Mobile zauważył wzmożone zainteresowanie i .... wycofał tę ofertę ze sprzedaży.
  Oferta nadal istnieje, ale ... znowu TYLKO DLA FIRM.

  Niemniej jednak, ci klienci indywidualni którzy załapali się na tą ofertę, nadal mogą z niej korzystać.

  Dlatego przypomnę, że jest to (a właściwie była) JEDYNA TAKA OFERTA w Polsce jeśli chodzi o internet mobilny.

  ===
  Mam koleżankę, która właśnie kiedyś skorzystała z promocji świątecznej i .. kupiła tę usługę, czyli Internet od T-Mobile, be limitu transferu dla klienta indywidualnego i .... bardzo sobie chwali, bo za 50zł, ma Internet bez limitu transferu, a szybkość, to UWAGA 60 megabitów, czyli BARDZO DOBRZE.
  ===

  Co ciekawe, kupiła to nie dlatego że wierzyła w te reklamowe slogany (bo nie wierzyła) , ale po prostu potrzebowała dostęp do internetu mobilnego, .. zobaczyła promocja, święta i ... weszła do salonu i kupiła.
  Czysty przypadek, a służy do dzisiaj.

  Dlaczego o tym wszystkim napisałem ?

  Bo UWAGA .... nie ma w Polsce na dzień dzisiejszy ani jednego operatora komórkowego który oferowałby Internet mobilny bez limitu transferu.

  To co oferuje Orange, to nadal limit ... co prawda 250GB, to nie mało jak na internet mobilny, ale ... moim zdaniem i tak mało w ogóle.
  Natomiast Netflix bez limitu ... no mnie to zupełnie nie przekonuje, bo Internet to nie tylko Netflix, a mógłbym przysiąc, że o wiele więcej treści (a co za tym idzie transferu) idzie na wszystko inne niż Netflixy czy inne YouTube-y.

  Nie rozumiem polityki tych wszystkich operatorów komórkowych z tym ich uporem godnym osła, żeby nadal w dzisiejszych czasach oferować jakieś limity.

  Przecież nikt nie będzie celowo transferował gigabajtów danych tylko dlatego, że może i że jest bez limitu.

  Większość (moim zdaniem około 80%) korzysta z neta tylko w wąskim zakresie W OGÓLE nie transferując ogromnych plików, czy też nie siedzą 24/h przed platformami streamingowymi, więc skąd obawa że klienci "zatkają" przepustowość ?

  Moim zdaniem, wszelkie limity transferu są TYLKO PO TO żeby zarabiać pieniądze i PO NIC WIĘCEJ, ale .... (również moim zdaniem) dojdzie kiedyś do sytuacji, że wszystkie firmy telekomunikacyjne jak leci, będą się licytować nie w zakresie kto da więcej limitu za mniej pieniędzy, a kto da NIELIMITOWANY Internet za mniej pieniędzy i to będzie już całkiem niedługo.

  Moment w którym się to stanie, będzie jednocześnie końcem Internetu dostarczanego po kablu i będzie takim samym przełomem technologicznym jak zanik telefonii stacjonarnej.

 • 2022-08-24 21:46:49

  gość: ~Max

  ostatnio dodany post

  czy ja wiem? ja mam lte od moico i ciężko zużyć

REKLAMA