Express-Miejski.pl

Maturzysto! Weź udział w konkursie i wygraj 1.000 zł oraz roczny staż w CONDITOR

Przygotuj biznesplan i weź udział w naszym konkursie. Do wygrania nagrody pieniężne, roczny staż w oparciu o umowę o pracę lub dofinansowanie do założenia firmy! fot.: CONDITOR

Jeżeli uważasz, że w powiecie ząbkowickim jest przestrzeń na coś nowego i masz pomysł na biznes- weź udział w naszym projekcie!

Wygraj tysiąc złotych oraz roczny staż w oparciu o umowę o pracę lub dofinansowanie do założenia firmy!

Dlaczego ten projekt jest wyjątkowy?

CONDITOR StartUp to konkurs na najlepszy biznesplan. Wiemy, że stawiając pierwsze kroki na rynku pracy i w świecie biznesu, jako świeżo upieczeni maturzyści macie w myślach wiele pytań i niewiadomych. Często brakuje Wam też „zaplecza”, które pozwoliłoby na otworzenie wymarzonej firmy i jej sprawne prowadzenie. My chcemy wspierać Waszą kreatywność i przedsiębiorczość!

Co musisz zrobić?

Przygotuj biznesplan i weź udział w naszym konkursie. Do wygrania nagrody pieniężne: 1.000, 500 oraz 300 zł dla 3 najlepszych propozycji, szansa na realizację Twojego planu przez dofinansowanie w wysokości 20.000 zł na założenie działalności, a także możliwość rocznego stażu w oparciu o umowę o pracę w naszej firmie, podczas którego nauczymy Cię jak prowadzić firmę. Poznasz między innymi podstawy księgowości, marketingu i administracji.

Na stronie  https://startup.conditor.pl/ znajdziesz formularz zgłoszeniowy oraz regulamin.

Druga edycja projektu CONDITOR StartUp jest skierowana do uczniów klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich, Zespołu Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach.

Zainteresowani? 

Multiagencja CONDITOR Sp. z o. o.

REKLAMA