Express-Miejski.pl

Eurovia - firma godna polecenia

zdjęcie ilustracyjne fot.: Eurovia Polska

Stabilizacja i bezpieczeństwo to bardzo pożądane wartości we współczesnym świecie targanym ciągłymi zmianami.

W tych czasach na wagę złota są firmy, które oferują pewne zatrudnienie i bezpieczną pracę. Eurovia należy do takich przedsiębiorstw i właśnie rekrutuje nowych pracowników w naszym regionie.

Eurovia to lider w branży drogowej i infrastruktury transportowej, która prowadzi wiele inwestycji na terenie Dolnego Śląska. Z pewnością mieliście okazję jeździć drogami czy ścieżkami rowerowymi wykonanymi właśnie przez Eurovia. Obecnie firma poszukuje osób do pracy w naszym regionie, dlatego zapytaliśmy pracowników Eurovia z Jordanowa Śląskiego  co najbardziej cenią sobie w swojej pracy. Rozmawialiśmy z osobami zatrudnionymi w Jordanowie Śląskim -  Sylwią Janeczko, majstrem budowy, Markiem Białkiem, brukarzem oraz Pawłem Chrzanowskim, przed którym awans na brygadzistę.

- Macie Państwo różny staż pracy, piastujecie różne stanowiska, czy możecie powiedzieć jak się Wam pracuje, czym Eurovia wyróżnia się na tle innych firm?

Sylwia Janeczko (majster budowy): W Eurovia mija mi czwarty miesiąc i póki co jestem bardzo zadowolona. Pracuję w fajnym zespole, bardzo sobie chwalę to co robię i to że widać efekty, które potem zostają na lata. Eurovia skusiła mnie tym, że wszystkie budowy są blisko miejsca, gdzie mieszkam. Codziennie wracam do domu, weekendy też spędzam z rodziną.

Marek Białek (brukarz): Ja w Eurovia pracuję od 5 lat i to zajęcie bardzo mi odpowiada. Dla mnie w pracy  ważne są kontakty z przełożonymi, a te są bardzo dobre, bo zawsze mogę się dogadać  z moim kierownikiem. Pracowałem już w wielu firmach, zarówno w Polsce jak i za granicą i naprawdę niewiele jest takich pracodawców, którzy zapewniają transport na miejsce budowy, a w Eurovia podstawiane są  busy, które zawożą nas na miejsce.  W firmie dużą wagę przykłada się też do bezpieczeństwa. Pracownicy są wyposażeni w odpowiednie środki ochrony indywidualnej i pracują na serwisowanym i bezpiecznym sprzęcie. Tu ważne jest, żeby pracownik cały i zdrowy  codziennie wracał do domu.

Paweł Chrzanowski (brygadzista): Rok temu ściągnęli mnie tu koledzy, po 19 latach pracy w innej firmie. I mogę dziś powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z tej zmiany. Ogromnie cenię sobie dobrą organizację pracy na budowach i brak chaosu. Eurovia zapewnia dobre warunki socjalne – pracownikom przysługują tzw. wczasy pod gruszą, przyznawane są premie, nie muszę się też martwić o wszelkiego rodzaju składki bo wszystko to mam zagwarantowane w umowie o pracę.

Jak widać praca w Eurovia to wiele korzyści, jeśli więc chcielibyście dołączyć do grona zadowolonych pracowników, zadzwońcie lub złóżcie swoją aplikację.

mat. sponsorowany

REKLAMA