Express-Miejski.pl

Naturalny szampon bez siarczanów z Kopexil, Hot Flux, Bhringaraj i Tea Tree- to recepta na wypadanie

zdjęcie ilustracyjne fot.: pixabay.com

Marzysz o gęstych, lśniących włosach? W takim razie, mamy dobrą wiadomość!

Możesz osiągnąć taki efekt, nawet jeśli zmagasz się z nadmiernym wypadaniem włosów, a Twoje pasma są mocno przerzedzone. Wystarczy, że postawisz na naturalną pielęgnację, a dokładniej na szampon bez siarczanów ze składnikiem aktywnym Kopexil. Jakich efektów możesz się spodziewać? I na czym polega cudowne działanie szamponu? Sprawdź i dowiedz się, jak odmieni się Twoja fryzura.

Bez siarczanów, ale z naturalnymi składnikami

Osłabione, posiadające skłonność do wypadania, włosy wymagają stosowania specjalnych preparatów. Ich struktura jest delikatna oraz podatna na dalsze uszkodzenia. Pielęgnacją powinna opierać się zatem o substancje, które wykazują działanie wzmacniające i regenerujące, a przy tym dobrze oczyszczają skórę głowy. Najlepszym tego rozwiązaniem są zaś produkty oparte o naturalne składniki aktywne, takie jak szampon bez siarczanów. Dlaczego siarczany nie są wskazane w przypadku włosów słabych i wypadających? Są to bowiem substancje, powodujące przesuszanie włosów i skóry głowy. A to z kolei pogarsza ich kondycję. Zadaniem siarczanów jest wytworzenie piany, lecz poza tym, nie przynoszą żadnych korzyści pielęgnacyjnych, a wręcz przeciwnie – podrażniają i mogą przyczynić się do zwiększonej łamliwości włosów. Co można z tym zrobić? Postawić na naturalny szampon bez siarczanów NZ, który wzmacnia i odżywia włosów oraz zmniejsza ich skłonność do wypadania. 

Dlaczego naturalny szampon z Kopexil działa?

Szampon i odżywka do włosów NZ od Naturalzen zawiera całe bogactwo dobroczynnych składników, które intensywnie regenerują włosy oraz pobudzają ich zdrowy wzrost. Jest to szampon bez siarczanu, którego formuła opiera się o opatentowany składnik Kopexil – jego działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Kopexil m.in. zapobiega usztywnieniu mieszków włosowych, zwiększa ukrwienia włosa oraz jego zakotwiczenie, a także hamuje wypadanie włosów, przyspiesza ich wzrost oraz zwiększa grubość. Pozostałe składniki, które posiada naturalny szampon bez siarczanu NZ, uzupełniają działanie Kopexilu. Są to.:

  • Hot Flux – poprawia mikrokrążenie, działa rozgrzewająco i stymulująco na cebulki włosów,
  • Bhringaraj – wzmacnia i odżywia cebulki, zapobiega rozdwajaniu się końcówek,
  • Tea Tree – normalizuje aktywność gruczołów łojowych, oczyszcza i dotlenia skórę głowy.

To kompleksowa terapia, która jest bezpieczna także w przypadku skóry wrażliwej.

Efekty, które poczujesz już po pierwszym myciu

Jak długo należy stosować szampon bez siarczanów NZ, żeby zobaczyć efekty? Moc ukrytych w nim składników jest na tyle duża, że mogą się one pojawić nawet już po pierwszym myciu. Wszystko zależy oczywiście od rodzaju problemu oraz stopnia zniszczenia włosów. Możesz mieć jednak pewność, że po pierwszym zastosowaniu szamponu, włosy będą lśniące, gładkie i odżywione. Regularne stosowanie pozwoli zaś na:

  • zwiększenie objętości fryzury,
  • wzmocnienie cebulek włosów,
  • zahamowanie ich wypadania,
  • szybszy wzrost nowych włosów.

Naturalny szampon od Naturalzen delikatnie, a jednocześnie dokładnie oczyszcza skórę głowy, zmniejszając skłonność do jej przetłuszczania. Zwiększa też odporność włosów na uszkodzenia mechaniczne oraz chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (słońce, mróz, wiatr). Korzystna cena szamponu bez siarczanów zachęca zaś do jak najszybszych zakupów.

Szampon bez siarczanów – cena, gdzie kupić?

Jeśli chcesz przekonać się, jak działa szampon bez siarczanów, sklep w którym możesz kupić ten produkt bezpośrednio od producenta to naturalzen.pl. Co z ceną szamponu bez siarczanu? Jest on zdecydowanie niższa niż kuracja u specjalisty, a sam szampon nie kosztuje więcej niż podobne produkty tego typu. Osoby, które chcą zaoszczędzić pieniądze, mogą też zdecydować się na kupno większej ilości szamponów, ponieważ im więcej sztuk zamówisz, tym większy otrzymasz rabat. Stosowanie szamponu bez siarczanów NZ jest też bezpieczne dla osób po zabiegu keratynowego prostowania włosów – zapobiega zmywaniu keratyny, przedłużając tym samym efekty. Przekonaj się jak działa naturalny szampon bez siarczanów, wzmocnij włosy i zachwycaj piękną, gęstą i lśniącą fryzurą!

mat. płatny

REKLAMA