Express-Miejski.pl

W sobotę wielkie otwarcie Team Połysku. Gościem specjalnym Przemysław Saleta

Nowa siedziba Team Połysku znajduje się przy ul. Kamienieckiej 77b w Ząbkowicach Śląskich fot.: Team Połysku

Już 4 lutego Team Połysku otworzy swoją nową siedzibę przy ul. Kamienieckiej 77b w Ząbkowicach Śląskich. Na gości czekać będą m.in. pokazy, konkursy i smaczne jedzenie.

Team Połysku to grupa motomaniaków, których łączy pasja do motoryzacji. Z zamiłowania świadczą usługi od czyszczenia pojazdów po skomplikowane renowacje oraz stylizacji. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ [KLIK]

Swoją nową siedzibę już niebawem otworzą w Ząbkowicach Śląskich. - Podczas otwarcia zaprezentujemy swoje nowe studio, a nasz gość specjalny- Przemysław Saleta odbierze swojego Cadilaca, w którym zmieniliśmy kolor za pomocą folii. Zaprosiliśmy również przedstawicieli wielu firm, z którymi współpracujemy, każdy z nich opowie czym się zajmuje, więc będzie okazja do rozmów, nawiązania ciekawych kontaktów i wspólnych zdjęć - informuje Team Połysku. 

W trakcie wydarzenia odbędą się pokazy renowacji skór, polerowania lakieru oraz zmiany koloru. Zaplanowano również konkursy, w których będzie można wygrać kosmetyki samochodowe. O catering zadba Pelikan Team. O dobrą atmosferę zatroszczy się znana z radia Kasia Pawlak, a oprawę muzyczną zapewni DJ Markiz.

Docelowo studio czynne będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 16.00, w soboty od 8.00 do 14.00. Zachęcamy do śledzenia strony Team Połysku na Facebook'u [KLIK].

Szczegółowy harmonogram eventu:

Team Połysku

REKLAMA