Express-Miejski.pl

Najlepsi z najlepszych wybrani - OFICJALNE WYNIKI

Strazak Roku fot.: Express-Miejski.pl

Zakończyliśmy pierwszą edycję Plebiscytu na Strażaka i Jednostkę Strażacką Roku 2011/2012. Znamy oficjalne wyniki Waszego głosowania!

Głosy podliczone, sprawdzone, a nagrody czekają na ich rozdanie! Już w najbliższy piątek w Restauracji Dolnośląskiej w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się uroczysta gala wręczęnia nagród! Kto w pierwszej edycji znalazł się dzięki Waszym głosom na podium?

JEDNOSTKA OSP

Najwięcej głosów, a tym samym pierwsze miejsce w kategorii Jednostka OSP zajęła jednostka OSP z Domaszkowa! Nagrodą główną, która powędruje w najbliższy piątek do Domaszkowa, jest bon o wartości 1000 zł do zrealizowania w sklepie strażackim Arpapol we Wrocławiu.

Drugie miejsce w kategorii Jednostka OSP zajęła drużyna z Międzylesia, która tym samym otrzyma bon o wartości 700 zł - także do wydania w sklepie Arpapol we Wrocławiu.

Trzecie miejsce zajęła Jednostka OSP z Lusiny. Tym samym strażacy z OSP stali się właścicielami 5 podwójnych zaproszeń do kina w Kłodzku.

STRAZAK OSP

W kategorii Strażak OSP Roku zwycięzcą został Grzegorz Urbaś z OSP Kamieniec Ząbkowicki I, który tym samym w najbliższy piątek stanie się właścicielem bonu o wartości 500zł z możliwością realizacji w sklepie strażackim Arpapol we Wrocławiu.

Drugie miejsce zajął kolega zwycięzcy z Jednostki OSP Kamieniec Ząbkowicki I - Marcin Szadkowski. Do niego powędruje bon o wartości 250 zł z możliwością realizacji w sklepie Arpapol.

Trzecie miejsce na podium zajął reprezentant OSP Tarnów Piotr Rogowski, do którego powędruje miesięczny karnet na basen w Kłodzku lub miesięczny karnet do kina w Kłodzku (do wyboru).

STRAŻAK PSP

W kategorii Strażak PSP Roku zdecydowanym faworytem i ostatecznym zwycięzcą Plebiscytu został Krzysztof Welcz z PSP Ząbkowice Śląskie. Podobnie jak Grzegorz Urbaś, laureat pierwszego miejsca otrzyma bon o wartości 500 zł do zrealizowania w sklepie strażackim Arpapol we Wrocławiu.

Na drugim miejscu, dzięki Waszym głosom, znalazł się Tomasz Rękawik - także z PSP Ząbkowice Śląskie, do którego powędruje bon o wartości 250zł do realizacji w sklepie Arpapol.

Trzecie miejsce należy do Grzegorza Kowalickiego z PSP Ząbkowice Śląskie, który stanie się właścicielem karnetu na basen w Kłodzku lub miesięcznego karnetu do kina w Kłodzku.

DODATKOWO! Najlepszy z najlepszych, a zatem strażak, który otrzymał najwięcej głósów - bez podziałów na PSP i OSP, otrzyma nagrodę specjalną - Voucher na 7-dniowy pobyt w ośrodku wypoczynkowym Ziemowit w Jarnołtówku (fwpziemowit.ta.pl) ważny do końca roku 2012. Czy będzie to Grzegorz Urbaś, czy Krzysztof Welcz - strażacy dowiedzą się już w najbliższy piątek!

Wszyscy laureaci otrzymają także pamiątkowe puchary ufundowane przez firmę Mediaform z Dzierżoniowa.

Fundatorami nagród  są:

Zwycięzcom gratulujemy i już dziś zapraszamy w piątek 11 maja o godzinie 18:00 do Restauracji Dolnośląskiej w Ząbkowicach Śląskich na uroczyste wręczenie nagród!

Express-Miejski.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Najlepsi z najlepszych wybrani - OFICJALNE WYNIKI

  2012-05-07 14:23:29

  Express-Miejski.pl

  Zakończyliśmy pierwszą edycję Plebiscytu na Strażaka i Jednostkę Strażacką Roku 2011/2012. Znamy oficjalne wyniki Waszego głosowania!

 • 2012-05-07 14:56:37

  gość: ~komediant wioskowy

  (this post was banned by administrator)

 • 2012-05-07 16:01:59

  gość: ~polek

  Czy za rok też będzie kolejny raz głosowanie?

 • 2012-05-09 11:30:31

  bardzianka

  Gratuluję szanownym strażakom!!! swietny pomysł, jesli chodzi o ten konkurs. Bo policjantów znamy, nawet z widzenia, strażacy natomiast w umundorowaniu dla mnie wszyscy jednakowi...dzięki plebiscytowi mamy okazje poznać tych, którzy na codzień służą społeczeństwu i często ratują zycie. Jeszcze raz gratulacje.

 • 2012-05-09 21:51:00

  gość: ~konduktor

  ostatnio dodany post

  Za mundurem panny sznurem

REKLAMA