Express-Miejski.pl

Rusza proces o pobicie dziennikarza ze Środy Śląskiej

Do incydentu doszło w średzkim domu kultury. fot.: bom

W poniedziałek (14 maja) w sądzie w Środzie Śląskiej odbędzie się rozprawa o pobicie dziennikarza naszego portalu przez innego reportera z lokalnej gazety średzkiej. Do incydentu doszło w domu kultury.

 

Przypomnijmy. W lutym podczas uroczystości zorganizowanych przez wrocławski IPN dziennikarz średzkiej gazety uderzył pięścią w twarz reportera Expressu Miejskiego.

- Podczas uroczystości w domu kultury  Wiktor K., dziennikarz filmujący imprezę zagroził, abym nie wchodził mu w kadr. Później podszedł i uderzył mnie w twarz. Czułem od niego woń alkoholu – relacjonował zaraz po zdarzeniu Mariusz Kaczorowski, pobity dziennikarz. Sprawa trafiła do sądu. Do dzisiaj nie wiadomo, dlaczego nie interweniowiowała wezwana na miejsce policja.

Na pierwszej pojednawczej rozprawie naczelny średzkiego miesięcznika się nie pojawił. Do sądu wysłał swoją panią mecenas. W poniedziałek odbędzie się kolejna rozprawa. Wcześniej do wszystkich redakcji, które pisały o wydarzeniu miesięcznik rozesłał listy grożąc odpowiedzialnością karną w razie naruszenia regulaminu prawa prasowego.

mill

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Rusza proces o pobicie

  2012-05-13 16:37:12

  mill

  W poniedziałek (14 maja) w sądzie w Środzie Śląskiej odbędzie się rozprawa o pobicie dziennikarza naszego portalu przez innego reportera z lokalnej gazety średzkiej. Do incydentu doszło w domu kultury.

 • 2012-05-13 17:27:40

  gość: ~Hoffman

  No cóż. Z artykułu nic nie wynika, bo pisanie prawdy zabrania PRL-owskie prawo prasowe. Szkoda, bo osoba pisząca artykuł była pewnie świadkiem zdarzeni.

 • 2012-05-15 20:51:03

  gość: ~zxc

  a dopiero Rutkowski na sesji powiaatowej kazał radnym fetować to indywiduum, które ludzi publicznie po twarzy okłada.

 • 2012-05-20 09:00:59

  gość: ~cento

  ostatnio dodany post

  czy strach przed cenzurą PRL- u Kofman vel któryś tam )) nakazuje ci zmianę nicków xyz ,a może jakieś ZDARZENI
  :))))))))))

 • 2012-05-18 14:39:04

  gość: ~ja

  ot kultura

REKLAMA