Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Projekt dla potrzebujących

  2010-10-09 Nowa Ruda

  Projekt dla potrzebujących

  W Gminie Nowa Ruda przygotowano specjalny projekt, który ma pomóc osobom wywodzącym się z grup znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy i borykających się z problemem bezrobocia.

  skomentuj

 • Nowe prawa dla spółdzielczów

  2010-10-09 Powiat Kłodzki

  Nowe prawa dla spółdzielczów

  Lokatorzy mieszkań spółdzielczych zyskają możliwość dziedziczenia i sprzedaży mieszkań – czyli prawa własnościowe. Osoby, które już wcześniej dysponowały prawem własnościowym, zyskają pełne prawo własności.

  skomentuj

 • Komisarz Lew w Szkole Podstawowej w Kostomłotach

  2010-10-09 Kostomłoty

  Komisarz Lew w Szkole Podstawowej w Kostomłotach

  8 października br. policjanci ze Środy Śląskiej odwiedzili uczniów klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej w Kostomłotach. Celem spotkania było omówienie podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły

  skomentuj

 • Parada Talentów na zakończenie lata

  2010-10-09 Bardo

  Parada Talentów na zakończenie lata

  W tym tygodniu w Bardzie odbyła się I Parada Talentów. W imprezie wzięły udział dzieci oraz młodzież, uczestniczące w warsztatach Muzyka i ruch, prowadzonych przy Centrum Kultury i Promocji w Bardzie przez panią Marzenę Łukasik.

  liczba komentarzy 5

 • 65-lecie OSP Przyłęk

  2010-10-09 Przyłęk

  65-lecie OSP Przyłęk

  65 lat temu Stanisław Jaremkowski, Władysław Mosór, Kazimierz Głowak, Piotr Mamoń, Jan Mamoń, Franciszek Paździor, Jan Mosór, Franciszek Sokal, Franciszek Więcław, Michał Dymowicz, Zygmunt Włuka, Franciszek Juda i Władysław Rożniatowski założyli w Przyłęku...

  liczba komentarzy 1

 • Spotkanie w Raczycach dotyczące budowy kanalizacji

  2010-10-09 Raczyce

  Spotkanie w Raczycach dotyczące budowy kanalizacji

  W związku z realizacją budowy kanalizacji sanitarnej w gminie Ziębice, Przedsiębiorstwo Gramowscy ATA Technik Sp.j zaprasza wszystkich zainteresowanych tematem mieszkańców – Raczyc, Wadochowic i Witostowic – na spotkanie informacyjne dotyczące przebiegu budowy...

  skomentuj

 • Najlepsi z fotoamatorów

  2010-10-08 powiat średzki

  Najlepsi z fotoamatorów

  Wyłonieniu najlepszych fotoamatorów ma służyć tegoroczny konkurs zatytułowany „Fotomistrzostwa Powiatu Średzkiego”. Zdjęcia można przesyłać jeszcze przez tydzień.

  skomentuj

 • Bezpieczniej na drodze - seminarium w ZOK

  2010-10-08 Ząbkowice Śląskie

  Bezpieczniej na drodze - seminarium w ZOK

  Wczoraj wieczorem w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbyło się seminarium informacyjno – propagandowe na temat bezpieczeństwa na drogach połączone z częścią artystyczną prowadzoną przez Kabaret Młodych Panów.

  skomentuj

 • Zagłosuj na Wiolinki z Lądka Zdroju

  2010-10-08 Lądek Zdrój

  Zagłosuj na Wiolinki z Lądka Zdroju

  Ruszyła Jesienna Edycja Listy Przebojów Ludowych Radia Wrocław. Startuje w niej 10 zespołów ludowych, które walczą o nagrodę główną jaką jest nagranie płyty w Studiu Koncertowym Radia Wrocław.

  skomentuj

REKLAMA