Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • XI Dolnośląskie Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi

  2010-12-14 Środa Śląska

  XI Dolnośląskie Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi

  W miniony piątek, 10 grudnia, w Lubinie odbyło się podsumowanie XI Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Szczególnie cieszył udział dzieci i młodzieży biorących udział w licznych imprezach i atrakcjach sportowych.

  skomentuj

 • Apel świąteczno-noworoczny

  2010-12-14 Środa Śląska

  Apel świąteczno-noworoczny

  Okres świąteczno-noworoczny to okres wzmożonych zakupów, w tym także materiałów pirotechnicznych.

  skomentuj

 • Spotkanie opłatkowe z Biskupem Decem

  2010-12-14 Ząbkowice Śląskie

  Spotkanie opłatkowe z Biskupem Decem

  Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na spotkanie z Biskupem Diecezji Świdnickiej z Ks. Prof. Dr Hab. Ignacym Decem, które odbędzie się 15 grudnia w środę o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 1, ul. Krzywa 9.

  skomentuj

 • Na Bieluśkim Obrusie - Wigilia w Ciepłowodach

  2010-12-14 Ciepłowody

  Na Bieluśkim Obrusie - Wigilia w Ciepłowodach

  W niedzielę 12 grudnia 2010r. w Ciepłowodach odbył się IV Powiatowy Przegląd Tradycji i Zwyczajów Bożonarodzeniowych „Na Bieluśkim Obrusie”. Pomimo ciężkich warunków pogodowych w hali sportowej Zespołu Szkół pojawiło się mnóstwo osób - nie tylko z...

  liczba komentarzy 5

 • Pomoc unijna dla rolników

  2010-12-14 Ząbkowice Śląskie

  Pomoc unijna dla rolników

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o naborach wniosków w ramach PROW 2007/2013 na następujące działania:

  skomentuj

 • KGW Brzeźnica zwycięzcą "Wigilijnych Inspiracji"

  2010-12-14 Kłodzko

  KGW Brzeźnica zwycięzcą "Wigilijnych Inspiracji"

  Najlepsze porady kulinarne, ciekawe pomysły na dekoracje wigilijnego stołu, produkt regionalny w pełnej odsłonie oraz mnóstwo dobrej zabawy zaprezentowała swoim klientom w sobotę 11 grudnia 2010 r. Galeria Twierdza Kłodzko we współpracy z Klubem Kulinarnym Hrabstwa...

  skomentuj

 • Ślubowanie Burmistrza Miasta i Gminy Bardo

  2010-12-14 Ząbkowice Śląskie

  Ślubowanie Burmistrza Miasta i Gminy Bardo

  W poniedziałek w sali wielofunkcyjnej Centrum Kultury i Promocji w Bardzie odbyła się II Sesja Rady Miejskiej w Bardzie podczas której ślubowanie złożył Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański.

  liczba komentarzy 5

 • Ruszył projekt "Podaj dalej"

  2010-12-14 Ząbkowice Śląskie

  Ruszył projekt "Podaj dalej"

  W ramach Programu Rozwoju Bibliotek ząbkowicka biblioteka realizuje mikrogrant „Podaj dalej” prowadzony przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Otrzymany grant w wysokości 1000 zł przeznaczony jest na pokrycie kosztów 4 spotkań w okresie październik 2010...

  skomentuj

 • Dzień Pluszowego Misia

  2010-12-14 Ząbkowice Śląskie

  Dzień Pluszowego Misia

  25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji podobnie jak w latach poprzednich z inicjatywy pani R.Zielińskiej i J.Przybylskiej dzieci z Przedszkola Publicznego nr 4 w Ząbkowicach Śl. uroczyście obchodziły święto swojego ulubieńca.

  skomentuj

 • Finał SZLACHETNEJ PACZKI

  2010-12-13 powiat średzki

  Finał SZLACHETNEJ PACZKI

  Jeszcze przez kilka dni rodziny otrzymywać będą prezenty w ramach corocznej akcji Szlachetna Paczka. Od piątku do niedzieli wolontariusze w całym kraju mieli pełne ręce roboty. Pracy było więcej niż zwykle, a to za sprawą dostarczania paczek przez darczyńców do...

  skomentuj

 • Wójt po ślubowaniu

  2010-12-13 Gmina Kłodzko

  Wójt po ślubowaniu

  Podczas drugiej sesji kłodzkiej Rady Gminy nowej kadencji ślubowanie złożył Stanisław Longawa (na zdjęciu) - Wójt Gminy Kłodzko, wybrany w wyborach powszechnych 21 listopada 2010 roku.

  skomentuj

 • Pijani z narkotykami

  2010-12-13 Nowa Ruda

  Pijani z narkotykami

  Nocny wypad dwóch mieszkańców Nowej Rudy zakończył się dla nich w areszcie. Nie dość, że byli pijani to policjanci znaleźli przy nich narkotyki.

  skomentuj

 • A4 już odblokowana!

  2010-12-13 powiat średzki

  A4 już odblokowana!

  Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej prawy pas autostrady A4 w kierunku Legnicy jest już przejezdny.

  skomentuj

 • Uratuj zimą życie

  2010-12-13 Powiat Kłodzki

  Uratuj zimą życie

  Okres zimy, zwłaszcza gdy temperatury spadają znacznie poniżej zera to najtrudniejszy czas dla bezdomnych. Apelujemy o zgłaszanie każdego przypadku zauważenia osoby narażonej na wychłodzenie. Nasz jeden telefon może uratować czyjeś życie.

  skomentuj

 • Platforma e-usług CENTRUM KARDIOLOGICZNEGO "PRO CORDE"

  2018-04-19 Wrocław

  Platforma e-usług CENTRUM KARDIOLOGICZNEGO "PRO CORDE"

  Pacjenci Centrum Kardiologicznego "Pro Corde" w ramach usług objętych kontraktem NFZ będą mogli korzystać z nowoczesnego systemu informatycznego.

  skomentuj

REKLAMA