Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Kolizja przed Ząbkowicami Śląskimi

  2012-01-21 Ząbkowice Śl.

  Kolizja przed Ząbkowicami Śląskimi

  W dniu dzisiejszym przed Ząbkowicami Śląskimi o godzinie 7:30 na drodze krajowej nr 8 tuż koło stacji paliw – Orlen doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

  skomentuj

 • Wypadek w Świerkach

  2012-01-20 Nowa Ruda/Świerki

  Wypadek w Świerkach

  Do groźnie wyglądającego wypadku samochodowego doszło kilka dni temu w Świerkach koło Nowej Rudy.

  skomentuj

 • Przestępstwa społecznie uciążliwe

  2012-01-20 Powiat Kłodzki

  Przestępstwa społecznie uciążliwe

  Policja powiatu kłodzkiego coraz częściej otrzymuje zgłoszenia dotyczące m.in. umyślnego uszkodzenia pojazdów, zniszczenia elewacji budynków, wybicia szyb czy też uszkodzenia drzwi.

  skomentuj

 • Zwycięzcy licytacji podczas WOŚP w SOSG

  2012-01-19 Kłodzko

  Zwycięzcy licytacji podczas WOŚP w SOSG

  Włączając się aktywnie do zbiórki pieniędzy dla WOŚP na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą, funkcjonariusze wystawili na licytację pobyt dla dwóch osób na strzelnicy w...

  skomentuj

 • Zamiast kredytu dostanie zarzut

  2012-01-19 Nowa Ruda

  Zamiast kredytu dostanie zarzut

  Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Rudzie zatrzymali mężczyznę próbującego wyłudzić kredyt w banku. Noworudzianin posługując się sfałszowanymi dokumentami chciał sfinalizować transakcję na kwotę 21.000 złotych. Za to przestępstwo 21-latkowi grozi kara do 8...

  skomentuj

 • Strażacy z Barda zebrali ponad 8 litrów krwi

  2012-01-18 Bardo

  Strażacy z Barda zebrali ponad 8 litrów krwi

  W środę, 18. stycznia, w Bardzie odbyła się II zbiórka krwi organizowana przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej przy pomocy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu pod hasłem: „Oddaj krew – uratuj życie”.

  skomentuj

 • Bezpieczna Kobieta

  2012-01-18 Gmina Kłodzko

  Bezpieczna Kobieta

  Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku oraz Urząd Gminy w Kłodzku zapraszają do udziału w kolejnej akcji "BEZPIECZNA KOBIETA".

  skomentuj

 • Pożar mieszkania na ul. Jasnej

  2012-01-18 Ząbkowice Śl.

  Pożar mieszkania na ul. Jasnej

  Niedzielnego poranka 15 stycznia około godziny 5:30 do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Ząbkowicach Śl. wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym na ul. Jasnej.

  skomentuj

 • Nielegalni kucharze

  2012-01-18 Kudowa Zdrój

  Nielegalni kucharze

  Funkcjonariusze z Placówki SG w Kłodzku, podczas kontroli zatrudnienia cudzoziemców na terytorium RP, zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy.

  skomentuj

 • Droga nr 46 zablokowana

  2012-01-17 Podzamek

  Droga nr 46 zablokowana

  W miejscowości Podzamek droga nr 46 jest całkowicie zablokowana. Obecnie trwają tam prace przy wyciąganiu składu ciężarowego z rowu.

  liczba komentarzy 2

 • Zatrzymani w autokarze

  2012-01-17 Kłodzko

  Zatrzymani w autokarze

  Funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej, realizując zadania w ochronie szlaków komunikacyjnych, zatrzymali w Kłodzku trzech cudzoziemców.

  skomentuj

 • Mogło dojść do tragedii

  2012-01-17 Kłodzko

  Mogło dojść do tragedii

  Szybkie i sprawne działania policjantów i strażaków pomogły zapobiec rodzinnej tragedii oraz uratować mienie przed spaleniem.

  skomentuj

 • II zbiórka krwi w OSP Bardo

  2012-01-16 Bardo

  II zbiórka krwi w OSP Bardo

  Ochotnicza Straż Pożarna w Bardo przy pomocy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu zaprasza na II zbiórkę krwi.

  skomentuj

 • Nowy Komendant SOSG w Kłodzku

  2012-01-16 Kłodzko

  Nowy Komendant SOSG w Kłodzku

  Sudecki Oddział Straży Granicznej ma nowego komendanta.Przekazanie obowiązków nastąpiło w obecności Komendanta Głównego Straży Granicznej gen. bryg. Leszka Elasa i zaproszonych gości. Obowiązki płk Antoniego Ożoga przejął major Waldemar Hołodniuk.

  skomentuj

 • W trosce o bezdomnych i samotnych

  2012-01-16 Powiat Kłodzki

  W trosce o bezdomnych i samotnych

  Akcja „ZIMA 2011/12” ma charakter pomocowy i skierowana jest między innymi na udzielaniu osobom bezdomnym niezbędnych informacji o schroniskach, noclegowniach i jadłodajniach, a także świadczeniu wszelkiej pomocy w dotarciu tych osób do stosownych placówek .

  skomentuj

 • 18-letni włamywacz

  2012-01-16 Gmina Radków

  18-letni włamywacz

  Policjanci z Radkowa zatrzymali mężczyznę, u którego w domu znaleźli laptop pochodzący z przestępstwa. Teraz 18 - latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Pechowy piątek 13-go dla kierowców

  2012-01-15 Polanica Zdrój

  Pechowy piątek 13-go dla kierowców

  Do dwóch wypadków doszło w piątek trzynastego na Ziemi Kłodzkiej. Jeden samochód wpadł do rowu, a drugi po dachowaniu znalazł się w potoku.

  skomentuj

 • Pożar komórki w Bardzie

  2012-01-15 Bardo

  Pożar komórki w Bardzie

  W sobotę tuż po godzinie 13:00 bardzcy mieszkańcy po raz kolejny usłyszeli dźwięk syreny, a już po chwili przez miasto mknęły dwa zastępy tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Okazało się, że w Bardzie przy ulicy Kolejowej na jednej z posesji paliła się...

  skomentuj

REKLAMA