Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia

  2011-12-19 Polanica Zdrój

  Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia

  W sobotę ok. godz. 13:45 doszło w Polanicy-Zdroju, na ulicy Wojska Polskiego do kolizji samochodu osobowego z drzewami i barierką.

  skomentuj

 • Złodziej kabli w rękach policji

  2011-12-19 Bystrzyca Kłodzka

  Złodziej kabli w rękach policji

  W poniedziałek około godz. 1:30 policjanci z Bystrzycy Kłodzkiej zatrzymali mieszkańca gminy Międzylesie podejrzewanego o kradzież kabla elektrycznego z terenu stacji PKP w jednej z pobliskich miejscowości.

  skomentuj

 • Utrudnienia na K8

  2011-12-16 Łagiewniki

  Utrudnienia na K8

  Na drodze krajowej nr 8, na wysokości skrzyżowania Łagiewniki Sokolniki (85 km), doszło do kolizji drogowej trzech pojazdów (ciągnika siodłowego i dwóch samochodów osobowych).

  skomentuj

 • Akcja Trzeźwi Kierowcy – Bezpieczne Dzieci [foto]

  2011-12-16 Powiat Kłodzki

  Akcja Trzeźwi Kierowcy – Bezpieczne Dzieci [foto]

  W piatek w sali widowiskowej KŁODZKIEGO CENTRUM KULTURY, SPORTU I REKREACJI odyła się akcja „Trzeźwi Kierowcy – Bezpieczne Dzieci” podczas której uczestnicy dróg mieli okazję poznać zasady prawidłowego zachowania się na drogach i stać się ich...

  skomentuj

 • Strażacy walczą o podwyżkę wynagrodzeń

  2011-12-16 Region

  Strażacy walczą o podwyżkę wynagrodzeń

  Jeden z największych związków zawodowych działających w Straży Pożarnej - związek "Florian" - podjął decyzję o rozpoczęciu dziś protestu.

  liczba komentarzy 27

 • Nieudana transakcja

  2011-12-15 Nowa Ruda

  Nieudana transakcja

  Kilka dni temu jeden z domokrążców oferował mieszkańcowi gminy Nowa Ruda kupno lampy naftowej. Mężczyzna nie wykazał zainteresowania zakupem, więc „transakcja” nie doszła do skutku.

  skomentuj

 • Krajowa ósemka zablokowana

  2011-12-08 Radzików

  Krajowa ósemka zablokowana

  Jak informuje policja - na 76 kilometrze drogi krajowej K-8, na wysokości miejscowiści Radzików, doszło do zdarzenia drogowego.

  skomentuj

 • Spotkanie z Mikołajem w Bardzie

  2011-12-08 Bardo

  Spotkanie z Mikołajem w Bardzie

  Przez urokliwe miasteczko Bardo przeszła parada Reniferów, Elfów i Śnieżynek. Nad bezpieczeństwem dzieciaków czuwali bardeccy dzielnicowi. Wszyscy poszli na spotkanie z Mikołajem.

  skomentuj

 • Utrudnienia na K8 - nadeszła zima

  2011-12-07 Lewin Kłodzki

  Utrudnienia na K8 - nadeszła zima

  Obecnie na odcinku drogi krajowej w miejscowości Lewin Kłodzki, Zielone Ludowe panują trudne warunki spowodowane obfitymi opadami śniegu.

  skomentuj

 • Daj przykład na zielonym [foto]

  2011-12-07 Kłodzko

  Daj przykład na zielonym [foto]

  Obowiązkiem wszystkich uczestników ruchu drogowego jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Znajomość przepisów jest w tym wypadku bezwarunkowa. Niestety nie zawsze wiedza równa się bezpieczeństwo.

  skomentuj

 • Kontrole punktów sprzedaży gazu

  2011-12-07 Ząbkowice Śląskie

  Kontrole punktów sprzedaży gazu

  W okresie zimowym zwiększa się liczba zużywanego gazu w butlach gazowych. Zdarzają się także wypadki związane z użytkowaniem butli. Z tego powodu ząbkowiccy dzielnicowi wraz ze strażakami prowadzą kontrole punktów sprzedaży gazu. Za nieprzestrzeganie przepisów...

  skomentuj

 • Pistolet ukrył za piecem

  2011-12-06 Nowa Ruda

  Pistolet ukrył za piecem

  Nerwowe zachowanie dwóch mężczyzn zainteresowało partol policji. Okazało się, że 21 i 24 latek mieli przy sobie narkotyki. Teraz mężczyźni staną przed sądem.

  skomentuj

REKLAMA