Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Jeden handlował narkotykami, drugi posiadał amunicję

  2011-11-14 Ząbkowice Śląskie

  Jeden handlował narkotykami, drugi posiadał amunicję

  Policjanci z Ząbkowic Śląskich zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Dodatkowo jeden z nich uprawiał konopie i posiadał amunicję. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat, a za posiadanie amunicji nawet do 8 lat.

  liczba komentarzy 5

 • Zima 2010 / 2011

  2011-11-14 Powiat Kłodzki

  Zima 2010 / 2011

  W związku ze zbliżającym się okresem zimowym 2011 / 2012, dolnośląscy policjanci kolejny raz realizować będą działania dotyczące przeciwdziałania zagrożeniom życia i zdrowia osób bezdomnych i bezradnych.

  skomentuj

 • Narkotyki ukrył w spodenkach

  2011-11-10 Kłodzko

  Narkotyki ukrył w spodenkach

  Policjanci z Kłodzka zatrzymali 19-latka, który w spodenkach ukrył kilka porcji amfetaminy. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

  skomentuj

 • Akcja „Listopadowy weekend”

  2011-11-10 Dolny Śląsk

  Akcja „Listopadowy weekend”

  Narodowe Święto Niepodległości daje możliwość zorganizowania i spędzenia poza domem długiego weekendu. Dla służb odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oznacza to wzmożony ruch na drogach spowodowany przemieszczaniem się podróżnych do...

  skomentuj

 • Pożar domu w Brodziszowie

  2011-11-09 Brodziszów

  Pożar domu w Brodziszowie

  Niespełna dwie godziny temu zakończyły się działania jednostek straży pożarnej, które dziś od godziny 15:25 robiły wszystko, aby ugasić płonący budynek mieszkalny położony w Brodziszowie.

  skomentuj

 • Sześciu cudzoziemców w rękach funkcjonariuszy

  2011-11-08 Powiat Kłodzki

  Sześciu cudzoziemców w rękach funkcjonariuszy

  Dwóch obywateli Chin i czterech obywateli Ukrainy zatrzymali w ciągu ostatnich dwóch dni funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej. Troje z nich zostało zatrzymanych podczas kontroli legalności pobytu cudzoziemców na terytorium Kudowy Zdroju.

  liczba komentarzy 1

 • Plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego 2011 rozstrzygnięty

  2011-11-07 Powiat Kłodzki

  Plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego 2011 rozstrzygnięty

  0d sierpnia do października br. mieszkańcy powiatu kłodzkiego mogli głosować na swojego dzielnicowego. Plebiscyt został rozstrzygnięty.

  skomentuj

 • Areszt dla sprawcy rozboju

  2011-11-07 Nowa Ruda

  Areszt dla sprawcy rozboju

  Najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 31–letni mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Nowej Rudy. Sprawca dokonał napadu na 71-letniego noworudzianina. Aresztowanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Powstrzymaj przemoc

  2011-11-04 Powiat Kłodzki

  Powstrzymaj przemoc

  Przemoc fizyczna wobec dzieci jest przestępstwem. Dzwoń na Policję, by ją powstrzymać. To od nas zależy, czy skończy się dramat bitego dziecka.

  skomentuj

 • Polanicki szpital w złotej setce

  2011-11-03 Polanica Zdrój

  Polanicki szpital w złotej setce

  Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy Zdroju (na zdjęciu) znalazło się w Rankingu "Złota setka", obejmujący 100 wielospecjalistycznych zabiegowych szpitali publicznych.

  skomentuj

 • Żeby zatrzeć ślady włamania podpalił sklep

  2011-11-03 Ziębice

  Żeby zatrzeć ślady włamania podpalił sklep

  W ciągu pięciu godzin od zgłoszenia ziębiccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie i podpalenie sklepu. Jak ustalono, zdarzenie mogło zagrażać życiu i zdrowiu mieszkańców okolicznych budynków. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia...

  liczba komentarzy 5

 • Noworudzki duet zatrzymany

  2011-11-03 Nowa Ruda

  Noworudzki duet zatrzymany

  Policjanci zatrzymali parę, która ukradła metalowe najazdy z terenu hurtowni w Nowej Rudzie. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Sprawcom kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Bezwypadkowy weekend w Kłodzku

  2011-11-02 Kłodzko

  Bezwypadkowy weekend w Kłodzku

  18 kolizji drogowych, 12 nietrzeźwych kierowców, zatrzymane 32 dowody rejestracyjne oraz 5 dokumentów prawa jazdy - łącznie 189 interwencji, to bilans akcji Znicz w powiecie kłodzkim.

  skomentuj

 • Prewencja podczas zabawy

  2011-11-02 Kłodzko

  Prewencja podczas zabawy

  Spotkanie z policjantami to nie tylko nauka, ale również okazja do zapoznania się z codzienną ich pracą. Dzieci miały okazje zobaczyć, jakie wyposażenie nosi ze sobą do służby policjant, co jak zwykle wywołało duży zachwyt u najmłodszych.

  skomentuj

 • Długi weekend bez ofiar śmiertelnych na drogach

  2011-11-02 Powiat ząbkowicki

  Długi weekend bez ofiar śmiertelnych na drogach

  W ciągu pięciu minionych dni długiego weekendu i Wszystkich Świętych, na dolnośląskich drogach nie doszło do żadnego śmiertelnego wypadku drogowego.

  liczba komentarzy 1

 • Jechał pijany kradzionym wozem

  2011-10-31 Kłodzko

  Jechał pijany kradzionym wozem

  Pijany 41-latek spowodował kolizję. Kierował samochodem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało to okazało się, że mężczyzna posiada już dwa prawomocne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę po alkoholu.

  skomentuj

 • Pożar samochodu osobowego

  2011-10-31 Przyłęk

  Pożar samochodu osobowego

  W sobotę 29 października 2011 r. w godzinach popołudniowych jednostka OSP Przyłęk została powiadomiona o pożarze samochodu osobowego przy budynku gospodarczym (stodoła) w Przyłęku.

  skomentuj

 • Kolejny pożar w Dzbanowie

  2011-10-31 Dzbanów

  Kolejny pożar w Dzbanowie

  26 października około godziny 23:30 do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Ząbkowicach Śl. wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Dzbanowie. Do żywiołu wyruszył pierwszy i drugi zastęp ratowniczo-gaśniczy ząbkowickiej JRG.

  liczba komentarzy 2

REKLAMA