Express-Miejski.pl

Wiadomości

  • Złodziej torów kolejowych w rękach policji

    2011-03-31 Nowa Ruda

    Złodziej torów kolejowych w rękach policji

    W ręce policji wpadł mężczyzna podejrzany o usiłowanie kradzieży elementów torów z czynnej linii kolejowej. Mogło to sprowadzić do katastrofy w ruchu kolejowym, za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

    skomentuj

  • Pobił mężczyznę i zabrał mu butelkę wódki

    2011-03-31 Olbrachcice Wlk.

    Pobił mężczyznę i zabrał mu butelkę wódki

    Policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali sprawcę rozboju na 60-letnim mężczyźnie i odzyskali skradzione przedmioty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

    liczba komentarzy 4

  • Pierwszy dzień wiosny w Publicznym Gimnazjum w Przyłęku

    2011-03-31 Przyłęk

    Pierwszy dzień wiosny w Publicznym Gimnazjum w Przyłęku

    Pierwszy dzień wiosny, zwany dniem wagarowicza zwykle kojarzy się z pustymi ławkami w szkole i wagarującymi uczniami. Jednak nie wszędzie! Pokazy artystyczne klas i sportowe emocje- tak wyglądał pierwszy dzień wiosny w Publicznym Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w...

    skomentuj

  • Kradli paliwo z baku ciężarowki

    2011-03-29 Ząbkowice Śląskie

    Kradli paliwo z baku ciężarowki

    Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o kradzież paliwa z baku pojazdu. Sprawcy przygotowali sobie 20 jednolitrowych słoików, które ustawili w rzędzie. Zostali zatrzymani na gorącym uczynku.

    liczba komentarzy 5

  • II Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness - Kłodzko 2011

    2011-03-29 Kłodzko

    II Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness - Kłodzko 2011

    Kulturystyka najczęściej kojarzy nam się z dziedziną sportu zarezerwowaną głównie dla mężczyzn, spędzających długie godziny w siłowni. Mało kto jednak wie, że ta dyscyplina wywodzi się z ćwiczeń treningowych siłaczy i zapaśników z II poł. XIX wieku.

    skomentuj

  • Wystawa "Ponad Podziałami"

    2011-03-29 Kłodzko

    Wystawa "Ponad Podziałami"

    W kwietniu i maju w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w galerii sztuki pARTer będzie można oglądać wystawę fotografii członków Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego w Katowicach zatytułowaną „Ponad podziałami”.

    skomentuj

REKLAMA