Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Przedszkole promujące zdrowie

  2010-04-15 Bardo

  Przedszkole promujące zdrowie

  31.03.2010r. w Centrum Kultury i Promocji w Bardzie odbyła się konferencja inaugurująca przystąpienie Publicznego Przedszkola w Bardzie do projektu" Przedszkole Promujące Zdrowie", zorganizowana przez Publiczne Przedszkole.

  skomentuj

 • Delegacja z Ząbkowic w Warszawie

  2010-04-14 Ząbkowice Śląskie / Warszawa

  Delegacja z Ząbkowic w Warszawie

  W trzecim dniu żałoby narodowej Burmistrz Krzysztof Kotowicz wraz ze swoim zastępcą Ireneuszem Woźniakowskim oraz Markiem Ciapką radnym Rady Miejskiej odbył podróż do Warszawy aby złożyć hołd tragicznie zmarłemu Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu oraz pozostałym...

  skomentuj

 • Żałoba Narodowa przedłużona do niedzieli

  2010-04-14 Polska

  Żałoba Narodowa przedłużona do niedzieli

  Jak informuje rzecznik marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego żałoba narodowa została przedłużona do niedzieli do północy.

  skomentuj

 • Nabór wniosków zakończony

  2010-04-14 Powiat Ząbkowic Śląskich

  Nabór wniosków zakończony

  Informacja dotycząca ilości i wartości wniosków o przyznanie pomocy złożonych za pośrednictwem LGD „Qwsi" w trakcie naboru trwającego od 16.03. do 12.04.2010 r. w ramach Działania 4.1/413 - Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, w zakresie operacji, które...

  skomentuj

 • Żałoba Narodowa w szkołach

  2010-04-14 Powiat Ząbkowic Śląskich

  Żałoba Narodowa w szkołach

  Młodzi ludzie - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ząbkowickiego również przeżywają tragiczną śmierć Lecha Kaczyńskiego Prezydenta RP, jego małżonki Marii Kaczyńskiej oraz Członków Delegacji, którzy zginęli w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem.

  skomentuj

 • Msza Święta w Ząbkowicach w intencji ofiar

  2010-04-12 Ząbkowice Śląskie

  Msza Święta w Ząbkowicach w intencji ofiar

  Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystej Mszy Świętej w intencji tragicznie zmarłego Prezydenta RP p. Lecha Kaczyńskiego i Członków Delegacji w wypadku samolotu pod Smoleńskiem, która odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2010 r. o godz. 17:00 w Kościele Parafialnym...

  skomentuj

 • Księgi Kondolencyjne w powiecie

  2010-04-12 Powiat Ząbkowic Śląskich

  Księgi Kondolencyjne w powiecie

  W związku z sobotnią tragedią Urzędy Miejskie Gmin Powiatu Ząbkowickiego udostępniły Księgi Kondolencyjne, w których każdy może wyrazić szacunek oraz złożyć hołd ofiarom katastrofy.

  skomentuj

 • 30. dniowa żałoba w ZHP

  2010-04-12 cała Polska

  30. dniowa żałoba w ZHP

  Samolot z prezydentem Lechem Kaczyńskim i jego małżonką na pokładzie rozbił się, podchodząc do lądowania na lotnisku w Smoleńsku. Nikt nie przeżył katastrofy.

  liczba komentarzy 3

 • Msza za ofiary katastrofy w Ziębicach

  2010-04-12 Ziębice

  Msza za ofiary katastrofy w Ziębicach

  Msza święta w intencji ofiar, które tragicznie zginęły w smoleńskiej katastrofie odbędzie się 13 kwietnia 2010 roku (wtorek) o godzinie 18.00 w kościele pw. św. Jerzego w Ziębicach.

  skomentuj

 • Księga kondolencyjna w Bardzie

  2010-04-12 Bardo

  Księga kondolencyjna w Bardzie

  W związku z katastrofą prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, Burmistrz Miasta i Gminy Bardo informuje, iż na parterze Urzędu Miasta i Gminy w Bardzie znajduje sie Księga Kondolencyjna.

  skomentuj

 • Księga kondolencyjna na Ratuszu

  2010-04-12 Ziębice

  Księga kondolencyjna na Ratuszu

  Chcąc połączyć się w bólu ze wszystkimi Polakami po tragedii jaka miała miejsce pod Smoleńskiem pragnę zachęcić mieszkańców, by wyrazili swój żal, smutek i ubolewanie, wpisując je do księgi kondolencyjnej.

  skomentuj

 • Spotkanie pod pomnikiem Jana Pawła II

  2010-04-11 Ząbkowice Śląskie

  Spotkanie pod pomnikiem Jana Pawła II

  11 kwietnia o godzinie 21:00 mieszkańcy Ząbkowic i okolic spotkali się pod pomnikiem Jana Pawła II, aby wspólnie uczcić pamięć ofiar sobotniej katastrofy.

  liczba komentarzy 1

 • O tragedii - w szkołach

  2010-04-11 Bardo

  O tragedii - w szkołach

  W obliczu tak wielkiej Tragedii Narodowej jaką jest katastrofa w Smoleńsku, nauczyciele dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym - inaczej niż nauczyciele starszych grup wiekowych- stają przed trudnym zadaniem.

  skomentuj

 • Jutro lekcje zaczną się minutą ciszy

  2010-04-11 Powiat

  Jutro lekcje zaczną się minutą ciszy

  Minutą ciszy uczniowie polskich szkół uczczą pamięć prezydenta Lecha Kaczyńskiego i pozostałych ofiar katastrofy rządowego samolotu pod Smoleńskiem.

  skomentuj

REKLAMA