Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Zboże na drodze w Mąkolnie

  2011-09-30 Mąkolno

  Zboże na drodze w Mąkolnie

  Tuż przed północą, w miejscowości Mąkolno, na wysokości zabudowań oznaczonych numerem 121 doszło do kolizji drogowej - ciągnik siodłowy z naczepą przewożącą zboże przewrócił się i zablokował przejazd.

  liczba komentarzy 1

 • Fanty popłynęły z nurtem

  2011-09-29 Lewin Kłodzki

  Fanty popłynęły z nurtem

  Dzisiaj nad ranem policjanci Kudowy-Zdroju zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego. Okazał się nimi 42-letni mężczyzna. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Kolejny przykład ludzkiego okrucieństwa

  2011-09-29

  Kolejny przykład ludzkiego okrucieństwa

  W sobotę 24 września Państwowa Straż Pożarna w Ząbkowicach Śląskich zadysponowała gminną jednostkę OSP Tarnów do nietypowego wyjazdu.

  liczba komentarzy 1

 • Bliski kontakt osobówki z drzewem w Polanicy-Zdroju

  2011-09-29 Polanica Zdrój

  Bliski kontakt osobówki z drzewem w Polanicy-Zdroju

  W czwartek, 29.09.2011, ok. godz. 3:30 w Polanicy-Zdroju na ul. Kłodzkiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z drzewem.

  skomentuj

 • Spotkanie policjantów z dziećmi

  2011-09-27 Kłodzko

  Spotkanie policjantów z dziećmi

  Kłodzcy policjanci spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Kłodzku. Podczas spotkania rozmawiali na temat bezpieczeństwa, udzielili wskazówek jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

  skomentuj

 • OSP Domaszków najlepszą jednostką w powiecie

  2011-09-25 Polanica Zdrój

  OSP Domaszków najlepszą jednostką w powiecie

  W minioną sobotę w Polanicy-Zdroju odbyły się zawody sportowo-pożarnicze drużyn OSP z terenu powiatu kłodzkiego. Zmaganiom strażaków przyglądały się zarówno rodziny z dziećmi, jak i zorganizowane grupy kibiców poszczególnych drużyn, których na trybunach nie...

  skomentuj

 • Wypadek między Ząbkowicami a Stolcem

  2011-09-23 Ząbkowice Śląskie

  Wypadek między Ząbkowicami a Stolcem

  Dnia 21 września około godzin popołudniowych bus jadący z miejscowośći Jaworek wymusił pierszeństwo na skrzyżowaniu ulicy Ziębickiej z ulicą Cukrowniczą.

  skomentuj

 • Schował narkotyki w spodenkach

  2011-09-22 Bystrzyca Kłodzka

  Schował narkotyki w spodenkach

  Policjanci z Bystrzycy Kł. zatrzymali nieletniego, który w spodenkach ukrył kilka porcji marihuany. Nieletni nie potrafił powiedzieć od kogo dostał narkotyki. Za posiadanie środków odurzających odpowiadać będzie przed sadem rodzinnym.

  skomentuj

 • Seniorze nie daj się oszukać

  2011-09-22 Powiat Kłodzki

  Seniorze nie daj się oszukać

  Seniorze nie daj się oszukać. Te słowa kierujemy nie tylko do osób starszych, ale również do pozostałych członków rodzin. Oni również mogą uchronić swoich bliskich przed oszustami.

  skomentuj

 • Skradli elementy ogrodzenia i wieźli na złomowisko

  2011-09-22 Ząbkowice Śląskie

  Skradli elementy ogrodzenia i wieźli na złomowisko

  Policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego zatrzymali dwóch mieszkańców Ząbkowic Śl., którzy wieźli na wózku dwa przęsła ogrodzeniowe. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Zawodach MDP w Nowolesiu

  2011-09-22

  Zawodach MDP w Nowolesiu

  18 września w Nowolesiu odbyły się pierwsze zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach wzięły udział cztery drużyny młodzieżowe.

  skomentuj

 • Za kilkanaście złotych mogło dojść do katastrofy

  2011-09-21 Kamieniec Ząbkowicki

  Za kilkanaście złotych mogło dojść do katastrofy

  Policjanci z Komisariatu w Kamieńcu Ząbkowickim wraz z funkcjonariuszami SOK zatrzymali mężczyznę, który przez chęć zysku i bezmyślność mógł spowodować katastrofę kolejową. Mężczyzna odpowie przed sądem za spowodowania zagrożenia katastrofą oraz kradzież na...

  liczba komentarzy 2

 • Znów ta Dębowina !

  2011-09-20 Dębowina

  Znów ta Dębowina !

  Wczoraj około godziny 16:20 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Ząbkowicach Śląskich zadysponował dwa zastępy OSP Bardo oraz jeden zastęp JRG Ząbkowice Śląskie do wypadku samochodowego na trasie K-8 na Dębowinie.

  liczba komentarzy 4

 • Wpadł po sprzedaży marihuany 14-latkowi

  2011-09-19 Kłodzko

  Wpadł po sprzedaży marihuany 14-latkowi

  Policjanci w mieszkaniu kłodzczanina znaleźli blisko 30 porcji narkotyków. Usłyszy on zarzuty udzielania małoletniemu środków odurzających za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 10 lat .

  skomentuj

 • Kradli elementy z torów kolejowych

  2011-09-19 Jeleniów

  Kradli elementy z torów kolejowych

  Policjanci z Kudowy-Zdroju zatrzymali mężczyzn, podejrzanych o kradzież elementów torów z nieczynnej linii kolejowej. Tak zdobyte rzeczy sprzedali w punkcie skupu złomu. Teraz sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

  skomentuj

REKLAMA